kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Scarlett Johansson fot. Kino ŚwiatScarlett Johansson zaręczyła się z Colinem Jostem.
 
 
Madonna fot. Warner Music PolandDzień po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, w Waszyngtonie odbył się marsz kobiet, w którym wzięło udział wiele gwiazd w tym Janelle Monáe, Alicia Keys, America Ferrera, Madonna czy Scarlett Johansson.
 
 
Sofía Vergara fot. Warner Bros Entertainment PolskaSofia Vergara otrzymała tytuł najbardziej pożądanej kobiety świata.
 
 
Scarlett Johansson uwielbia złych chłopców. 27-letnia aktorka, która po rozwodzie z Ryanem Reynoldsem spotykała się z Seanem Pennem, ma słabość do żądnych przygód, odważnych mężczyzn.
 
 
Scarlett Johansson fot. Warner Music PolandScarlett Johansson spotyka się z Josephem Gordonem-Levittem. Od jakiegoś czasu gwiazda widywana jest u boku kolegi z branży, którego poznała niedawno podczas obiadu biznesowego. Spotkanie w interesach najwyraźniej zaowocowało wzajemną fascynacją. Niedawno widziano Johansson i Gordona-Levitta w Nowym Jorku, gdzie publicznie się całowali.
 
 
Scarlett Johansson fot. Warner Music PolandScarlett Johansson postanowiła wypowiedzieć się na temat swoich nagich zdjęć, jakie w połowie września wyciekły do sieci. Fotografie pochodzą z telefonu komórkowego aktorki, do którego miał włamać się haker. Johansson poprosiła FBI o wszczęcie dochodzenia w sprawie kradzieży zdjęć i ich publikacji w internecie.
 
 
Scarlett Johansson fot. Warner Music PolandScarlett Johansson wprowadziła się do domu Seana Penna. Choć 26-latka spotyka się z 50-letnim Pennem dopiero od dwóch miesięcy, już zamieszkała wraz z nowym partnerem.
 
 
Scarlett Johansson fot. Kino ŚwiatScarlett Johansson zachęca ludzi do pomocy ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. W tym celu artystka zorganizowała aukcję, w której sprzeda 4 bilety na broadwayowski spektakl "A View From The Bridge", w którym gra.
 
 
Magazyn „Stuff” przeprowadził wybory najseksowniejszej kobiety. Została nią Jessica Biel. Przedstawiamy cała seksowną dziesiątkę pań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»