kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson fot. MonolithPo trzech latach rozpadł się związek Roberta Pattinsona i FKA twigs.
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson, który został bardzo dobrze oceniony za swą najnowszą rolę w filmie "Good Time", wspomina czasy, gdy zdobywał aktorską sławę. Nie zawsze było łatwo.
 
 
Kristen Stewart i Robert Pattinson fot. Monolith FilmsGwiazda sagi "Zmierzch", Kristen Stewart wyznała, że wkrótce poślubi Roberta Pattinsona, czyli jej filmowego ukochanego Edwarda Cullena.
 
 
Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRomans Kristen Stewart i Roberta Pattinsona znów kwitnie. Co więcej, aktorka chciałaby się spotkać ze swym partnerem ponownie na planie filmowym.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson i Kristen Stewart są nadal razem i planują kupić dom we Francji.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson ma problem ze zrozumieniem kobiecej natury. Aktor przyznał, że w przyszłości wolałby mieć syna, niż córkę.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson i Kristen Stewart wrócili do siebie. Związek aktorów przeszedł niedawno poważny kryzys, kiedy na jaw wyszedł romans Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupertem Sandersem.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson wyprowadził się z domu, w którym mieszkał wraz z Kristen Stewart.
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson twierdzi, że jest już za stary, aby po raz kolejny zagrać Edwarda Cullena.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »