kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson fot. MonolithPo trzech latach rozpadł się związek Roberta Pattinsona i FKA twigs.
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson, który został bardzo dobrze oceniony za swą najnowszą rolę w filmie "Good Time", wspomina czasy, gdy zdobywał aktorską sławę. Nie zawsze było łatwo.
 
 
Kristen Stewart i Robert Pattinson fot. Monolith FilmsGwiazda sagi "Zmierzch", Kristen Stewart wyznała, że wkrótce poślubi Roberta Pattinsona, czyli jej filmowego ukochanego Edwarda Cullena.
 
 
Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRomans Kristen Stewart i Roberta Pattinsona znów kwitnie. Co więcej, aktorka chciałaby się spotkać ze swym partnerem ponownie na planie filmowym.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson i Kristen Stewart są nadal razem i planują kupić dom we Francji.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson ma problem ze zrozumieniem kobiecej natury. Aktor przyznał, że w przyszłości wolałby mieć syna, niż córkę.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson i Kristen Stewart wrócili do siebie. Związek aktorów przeszedł niedawno poważny kryzys, kiedy na jaw wyszedł romans Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupertem Sandersem.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson wyprowadził się z domu, w którym mieszkał wraz z Kristen Stewart.
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson twierdzi, że jest już za stary, aby po raz kolejny zagrać Edwarda Cullena.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»