kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Polki chcą wiedzieć i chcą wykorzystywać nowości technologiczne. Co im przeszkadza? Czasami zniechęcają je zawiłe instrukcje i trudny, techniczny język. By ułatwić i uprzyjemnić im poruszanie się w świecie nowych technologii spółka Multimedia Polska uruchomiła specjalny projekt edukacyjny - Multimedialna Polka.
 
 

Czy wiesz, że kobiety są zdecydowanie mniej aktywne na rynku pracy niż mężczyźni? Chcąc pomoc Polkom w znalezieniu pracy Avon wyszedł naprzeciw zaistniałej sytuacji z innowacyjną inicjatywą - pierwszymi w Polsce objazdowymi Targami Kariery dla kobiet. Akcja potrwa do lipca.
 
 
„Gazeta Wyborcza” ogłosiła plebiscyt na Polkę 2006 roku. Ma to być „Kobieta, która w minionym roku nauczyła nas czegoś ważnego, udowodniła, że warto działać z pasją, pokonała własne bariery albo zwyczajnie rozbawiła lub dodała otuchy”. Głosować na kandydatki można w sześciu kategoriach: Media i show-biznes, Polityka i społeczeństwo, Nauka, Sport, Sztuka, Mistrzyni życia. Dodatkowo wybieramy Szowinistę/Szowinistkę Roku 2006.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »