kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Polki chcą wiedzieć i chcą wykorzystywać nowości technologiczne. Co im przeszkadza? Czasami zniechęcają je zawiłe instrukcje i trudny, techniczny język. By ułatwić i uprzyjemnić im poruszanie się w świecie nowych technologii spółka Multimedia Polska uruchomiła specjalny projekt edukacyjny - Multimedialna Polka.
 
 

Czy wiesz, że kobiety są zdecydowanie mniej aktywne na rynku pracy niż mężczyźni? Chcąc pomoc Polkom w znalezieniu pracy Avon wyszedł naprzeciw zaistniałej sytuacji z innowacyjną inicjatywą - pierwszymi w Polsce objazdowymi Targami Kariery dla kobiet. Akcja potrwa do lipca.
 
 
„Gazeta Wyborcza” ogłosiła plebiscyt na Polkę 2006 roku. Ma to być „Kobieta, która w minionym roku nauczyła nas czegoś ważnego, udowodniła, że warto działać z pasją, pokonała własne bariery albo zwyczajnie rozbawiła lub dodała otuchy”. Głosować na kandydatki można w sześciu kategoriach: Media i show-biznes, Polityka i społeczeństwo, Nauka, Sport, Sztuka, Mistrzyni życia. Dodatkowo wybieramy Szowinistę/Szowinistkę Roku 2006.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»