kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Listy do M., fot. materiały dystrybutoraKomedia romantyczna "Listy do M." przypadła do gustu polskim widzom. W weekend otwarcia film przyciągnął do kin niemal 400 tysięcy widzów.
 
 
Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
 
 
fot. SOS Wioski DziecięceRuszyła kampania świąteczna Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce „Święta cieszą tylko w rodzinie". Dzięki kampanii Stowarzyszenie chce dotrzeć do jak największej liczby darczyńców, aby zapewnić dzieciom opuszczonym i osieroconym opiekę, rodzinne święta oraz spokojne dzieciństwo. Kampanię wspierają Magdalena Cielecka oraz Piotr Adamczyk.
 
 
fot. SOS Wioski DziecięceW sklepach Jackpot i Cottonfield od początku września można kupić koszulki z napisem „Because Education Matters” („Bo edukacja ma znaczenie“), z których 15% dochodu ze sprzedaży przeznaczono na SOS Wioski Dziecięce.
 
 
Największe gwiazdy muzyki wystąpiły w serii koncertów na całym świecie popierając w ten sposób kampanię na rzecz walki z ociepleniem klimatu. Polskie gwiazdy, aktorzy, dziennikarze i podróżnicy byli szybsi i już wcześniej podpisali ekologiczny apel „Bądź Światłoczuły”. Zawiera on trzy krótkie zasady, które stosowane w codziennym życiu przyczyniają się do skutecznej ochrony środowiska.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »