kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Listy do M., fot. materiały dystrybutoraKomedia romantyczna "Listy do M." przypadła do gustu polskim widzom. W weekend otwarcia film przyciągnął do kin niemal 400 tysięcy widzów.
 
 
Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
 
 
fot. SOS Wioski DziecięceRuszyła kampania świąteczna Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce „Święta cieszą tylko w rodzinie". Dzięki kampanii Stowarzyszenie chce dotrzeć do jak największej liczby darczyńców, aby zapewnić dzieciom opuszczonym i osieroconym opiekę, rodzinne święta oraz spokojne dzieciństwo. Kampanię wspierają Magdalena Cielecka oraz Piotr Adamczyk.
 
 
fot. SOS Wioski DziecięceW sklepach Jackpot i Cottonfield od początku września można kupić koszulki z napisem „Because Education Matters” („Bo edukacja ma znaczenie“), z których 15% dochodu ze sprzedaży przeznaczono na SOS Wioski Dziecięce.
 
 
Największe gwiazdy muzyki wystąpiły w serii koncertów na całym świecie popierając w ten sposób kampanię na rzecz walki z ociepleniem klimatu. Polskie gwiazdy, aktorzy, dziennikarze i podróżnicy byli szybsi i już wcześniej podpisali ekologiczny apel „Bądź Światłoczuły”. Zawiera on trzy krótkie zasady, które stosowane w codziennym życiu przyczyniają się do skutecznej ochrony środowiska.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»