kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Janina Ochojska została laureatką Nagrody Lecha Wałęsy. Kapituła postanowiła uhonorować wieloletnią pracę PAH oraz jej wysiłki, by promować ideę międzyludzkiej solidarności poprzez działania charytatywne.
 
 
W sobotę 7 sierpnia 2010 r. wylała rzeka Miedzianka rujnując miasto Bogatynia. Zawalone są budynki mieszkalne, zerwane mosty. Dwie osoby zginęły. Zalana została kopalnia odkrywkowa węgla brunatnego i położona niżej część miasta, w sumie ok. 75 procent jego powierzchni. W mieście nie ma prądu. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, w Bogatyni pracuje 41 zastępów PSP.
 
 
Polska Akcja Humanitarna apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w pomoc przy sprzątaniu domów i mieszkań powodzian.
 
 
fot. ggPolska Akcja Humanitarna rozpoczęła zbiórkę publiczną na rzecz pomocy ofiarom powodzi w Polsce. Zebrane środki umożliwią likwidację szkód powodzi poprzez odbudowę zniszczeń oraz oczyszczanie i osuszanie zalanych domów.
 
 
fot. PAHPolska Akcja Humanitarna i Studio Melon zapraszają do Nizio Gallery w Warszawie na wystawę fotografii Marcina Sudera "Afganistan. Pragnienie życia".
 
 
„Świąteczny Stół Pajacyka" to jednodniowa akcja prowadzona przez PAH, we współpracy z restauracjami, pubami i kawiarni z całego kraju, na rzecz dożywiania dzieci w szkołach i świetlicach. W tym roku akcja odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia.
 
 
W ramach tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej w Warszawie i Krakowie odbędą się gry miejskie. Ulice dwóch miast przemienią się w „plansze", po których będą przemieszczali się uczestnicy zabawy.
 
 
1 września rusza kampania społeczna „Akcja Edukacja". Środki zebrane podczas jej trwania Polska Akcja Humanitarna przeznaczy na zapewnienie dostępu do edukacji dzieciom - ofiarom konfliktów zbrojnych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»