kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Janina Ochojska została laureatką Nagrody Lecha Wałęsy. Kapituła postanowiła uhonorować wieloletnią pracę PAH oraz jej wysiłki, by promować ideę międzyludzkiej solidarności poprzez działania charytatywne.
 
 
W sobotę 7 sierpnia 2010 r. wylała rzeka Miedzianka rujnując miasto Bogatynia. Zawalone są budynki mieszkalne, zerwane mosty. Dwie osoby zginęły. Zalana została kopalnia odkrywkowa węgla brunatnego i położona niżej część miasta, w sumie ok. 75 procent jego powierzchni. W mieście nie ma prądu. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, w Bogatyni pracuje 41 zastępów PSP.
 
 
Polska Akcja Humanitarna apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w pomoc przy sprzątaniu domów i mieszkań powodzian.
 
 
fot. ggPolska Akcja Humanitarna rozpoczęła zbiórkę publiczną na rzecz pomocy ofiarom powodzi w Polsce. Zebrane środki umożliwią likwidację szkód powodzi poprzez odbudowę zniszczeń oraz oczyszczanie i osuszanie zalanych domów.
 
 
fot. PAHPolska Akcja Humanitarna i Studio Melon zapraszają do Nizio Gallery w Warszawie na wystawę fotografii Marcina Sudera "Afganistan. Pragnienie życia".
 
 
„Świąteczny Stół Pajacyka" to jednodniowa akcja prowadzona przez PAH, we współpracy z restauracjami, pubami i kawiarni z całego kraju, na rzecz dożywiania dzieci w szkołach i świetlicach. W tym roku akcja odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia.
 
 
W ramach tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej w Warszawie i Krakowie odbędą się gry miejskie. Ulice dwóch miast przemienią się w „plansze", po których będą przemieszczali się uczestnicy zabawy.
 
 
1 września rusza kampania społeczna „Akcja Edukacja". Środki zebrane podczas jej trwania Polska Akcja Humanitarna przeznaczy na zapewnienie dostępu do edukacji dzieciom - ofiarom konfliktów zbrojnych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »