kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Anne Hathaway fot. Forum FilmTim Burton wyznał, że tworząc postać Białej Królowej w adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" wzorował się na Nigelli Lawson. Gwiazda brytyjskiego programu o gotowaniu ma specyficzne "szaleństwo w oczach", które Burton chciał oddać na ekranie.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley lubi zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej. Aktorka chętnie przygotowuje w towarzystwie przyjaciół wyszukane potrawy. Niestety efekty pracy gwiazdy nie zawsze mogą równać się z popisami Nigelli Lawson, słynnej brytyjskiej autorki programów kulinarnych.
 
 
fot. TVNW jesiennym „repertuarze” kobiecej stacji znajdzie się dziesięć nowości. Na antenie nie zabraknie także sprawdzonych już formatów, takich jak Miasto Kobiet, Lekcja Stylu czy Salon Piękności oraz „Uwaga faceci” i „Hotel Babylon”.
 
 
fot. TVNNa antenie TVN Style 8 kwietnia pojawi się nowy program kulinarny Nigelli Lawson – „Nigella ucztuje”. To kontynuacja wcześniejszego programu „Nigella gryzie”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»