kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus dołączyła do doborowego towarzystwa, które nagrywa album "Chimes Of Freedom: Songs Of Bob Dylan Honoring 50 Years of Amnesty International".
 
 
Miley Cyrus postanowiła odnowić profil na portalu społecznościowym Twitter.
 
 
Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Filmy "Saga Zmierzch: Zaćmienie" i "Ostatni Władca Wiatru" mają szansę na aż 9 "nagród".
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus zamierza pójść na studia za 50 lat. 17-letnia aktorka i piosenkarka postanowiła odłożyć edukację na później, ponieważ woli występować na scenie i grać w filmach, niż chodzić na wykłady.
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus pragnie zagrać młodą Carrie Bradshaw w prequelu "Seksu w wielkim mieście".
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus pragnie, aby ludzie zaczęli traktować ją poważnie. Artystka, która w listopadzie skończy 18 lat, głośno podkreśla, że nie jest już dzieckiem.
 
 
Miley Cyrus nie będzie już występować w roli Hannah Montana. 17-letnia artystka porzuciła disneyowski serial na rzecz śpiewania.
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmNastoletnia aktorka i wokalistka pracuje obecnie nad ostatnim sezonem telewizyjnego przeboju dla dzieci. Jak sama przyznała, wcielanie się w postać Hannah Montany nie przynosi jej już satysfakcji.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsKristen Stewart i Taylor Lautner wystąpią w roli prezenterów podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Aktorski duet, znany z występów w przebojowym cyklu "Saga: Zmierzch", uświetni wieczór wręczając zwycięzcom statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 
 
Ogłoszono nominację do Złotych Malin. Najwięcej niechlubnych nagród, bo aż w siedmiu kategoriach, mają szansę zdobyć obrazy "Transformers: Zemsta upadłych" i "Zaginiony ląd" .
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»