kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus dołączyła do doborowego towarzystwa, które nagrywa album "Chimes Of Freedom: Songs Of Bob Dylan Honoring 50 Years of Amnesty International".
 
 
Miley Cyrus postanowiła odnowić profil na portalu społecznościowym Twitter.
 
 
Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Filmy "Saga Zmierzch: Zaćmienie" i "Ostatni Władca Wiatru" mają szansę na aż 9 "nagród".
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus zamierza pójść na studia za 50 lat. 17-letnia aktorka i piosenkarka postanowiła odłożyć edukację na później, ponieważ woli występować na scenie i grać w filmach, niż chodzić na wykłady.
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus pragnie zagrać młodą Carrie Bradshaw w prequelu "Seksu w wielkim mieście".
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus pragnie, aby ludzie zaczęli traktować ją poważnie. Artystka, która w listopadzie skończy 18 lat, głośno podkreśla, że nie jest już dzieckiem.
 
 
Miley Cyrus nie będzie już występować w roli Hannah Montana. 17-letnia artystka porzuciła disneyowski serial na rzecz śpiewania.
 
 
Miley Cyrus fot. Forum FilmNastoletnia aktorka i wokalistka pracuje obecnie nad ostatnim sezonem telewizyjnego przeboju dla dzieci. Jak sama przyznała, wcielanie się w postać Hannah Montany nie przynosi jej już satysfakcji.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsKristen Stewart i Taylor Lautner wystąpią w roli prezenterów podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Aktorski duet, znany z występów w przebojowym cyklu "Saga: Zmierzch", uświetni wieczór wręczając zwycięzcom statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 
 
Ogłoszono nominację do Złotych Malin. Najwięcej niechlubnych nagród, bo aż w siedmiu kategoriach, mają szansę zdobyć obrazy "Transformers: Zemsta upadłych" i "Zaginiony ląd" .
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »