kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jennifer Aniston fot. Warner Bros Entertainment PolskaJennifer Aniston została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą w historii.
 
 
Madonna i jej 13-letnia córka Lourdes stworzyły nową linię garderoby dla młodzieży. Linia nosi nazwę "Material Girl" i od 3 sierpnia będzie dostępna ekskluzywnie w sieci sklepów Macy's w USA.
 
 
Demi Moore fot. UIPMadonna, Demi Moore i inne znane kobiety podzieliły się z mężczyznami wskazówkami, jak skutecznie odnaleźć miłość. Książka "That's What She Said: Women Reveal What Men Really Need To Know" jest zbiorem porad skompilowanym przez TJ Jeffersona.
 
 
W
ankiecie przeprowadzonej przez magazyn "Forbes" córka Toma Cruise'a i
Katie Holmes wyprzedziła gromadkę dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie.
Na liście znalazł się także adoptowany syn Madonny, David Banda, oraz
dziecko Britney Spears i Kevina Federline'a, Sean Preston.
 
 
Madonna i Guy Ritchie po 8 latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Plotki o rozwodzie pojawiały się już od kilkunastu miesięcy. Tym razem jednak informacje potwierdziła rzeczniczka Madonny, Liz Rosenberg.
 
 
Są piękne i utalentowane. Nieustannie piszą o nich kolorowe czasopisma. Jest jeszcze coś, co je łączy – są bardzo bogate. Magazyn „Boutique” przedstawił listę dziesięciu najbogatszych pań.
 
 
Magazyn „Hello!” przeprowadził wśród brytyjskich czytelników ankietę, w której zapytano o nazwiska gwiazd będących godnym zastępstwem dla księżnej Diany. Ankietowani mogli wybierać między Angeliną Jolie, Madonną, Victorią Beckham oraz Kate Middleton.
 
 
Miała już w Londynie pięć posiadłości – teraz kupiła szóstą. Elegancka posiadłość nabyta przez Madonnę za 6 mln funtów mieści się w dzielnicy Marylebone, tuż obok domu, w którym gwiazda mieszka obecnie razem z mężem i dziećmi.
 
 
Madonna uważa, że kobiety są przyszłością Afryki, mogą zmienić jej oblicze. W wywiadzie dla magazynu „Vanity Fair” powiedziała: „Chcę widzieć wyedukowane dziewczęta. Myślę, że to właśnie one będą stanowić o przyszłości Czarnego Kontynentu”.
 
 
Gwiazdy muzyki czy filmu można przeważnie oglądać w telewizji, na zdjęciach lub w teledyskach. Ostatnio trafiają one również do...muzeów. Niedawno otwarta została wystawa strojów Kylie Minogue.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»