kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ewa Farna fot. mtvema.comMTV ogłosiło dzisiaj, że Ewa Farna otrzymała najwięcej głosów i zwyciężyła w kategorii „Najlepszy Polski Wykonawca” MTV EMAs 2011, tym samym pokonując Afromental, Brodkę, Dodę i Myslovitz.
 
 
Lady GaGa fot. MTVOgłoszono nominacje do nagród MTV Europe Music Awards 2011. 18-te wręczenie nagród muzycznych MTV odbędzie się 6. listopada w Odyssey Arena w Belfaście.
 
 
Amy Winehouse fot. Universal Music PolskaStacja MTV wyemituje programy poświęcone Amy Winehouse. 3 sierpnia o godzinie 21.00 będzie można obejrzeć "MTV Special: A Tribute to Amy Winehouse" – dokument o tragicznie zmarłej artystce. Program zawiera wywiady z Amy o życiu w świetle jupiterów, miłości czy muzyce.
 
 
Britney Spears fot. Sony BMGBritney Spears i 30 Seconds To Mars otrzymali po dwie statuetki podczas odbywającej się w Liverpoolu gali MTV Europe Music Awards 2008.
 
 
W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.
 
 
Mtv.pl zaprasza do udziału w kolejnej niegrzecznej zabawie. Tym razem uczestnicy, którzy klikną na zdjęcie, umieszczone na stronie internetowej wystarczającą ilość razy, będą mogli rozebrać samą księżniczkę pop, Britney Spears.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »