kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ewa Farna fot. mtvema.comMTV ogłosiło dzisiaj, że Ewa Farna otrzymała najwięcej głosów i zwyciężyła w kategorii „Najlepszy Polski Wykonawca” MTV EMAs 2011, tym samym pokonując Afromental, Brodkę, Dodę i Myslovitz.
 
 
Lady GaGa fot. MTVOgłoszono nominacje do nagród MTV Europe Music Awards 2011. 18-te wręczenie nagród muzycznych MTV odbędzie się 6. listopada w Odyssey Arena w Belfaście.
 
 
Amy Winehouse fot. Universal Music PolskaStacja MTV wyemituje programy poświęcone Amy Winehouse. 3 sierpnia o godzinie 21.00 będzie można obejrzeć "MTV Special: A Tribute to Amy Winehouse" – dokument o tragicznie zmarłej artystce. Program zawiera wywiady z Amy o życiu w świetle jupiterów, miłości czy muzyce.
 
 
Britney Spears fot. Sony BMGBritney Spears i 30 Seconds To Mars otrzymali po dwie statuetki podczas odbywającej się w Liverpoolu gali MTV Europe Music Awards 2008.
 
 
W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.
 
 
Mtv.pl zaprasza do udziału w kolejnej niegrzecznej zabawie. Tym razem uczestnicy, którzy klikną na zdjęcie, umieszczone na stronie internetowej wystarczającą ilość razy, będą mogli rozebrać samą księżniczkę pop, Britney Spears.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»