kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Scorpions fot. Sony Music4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków wystąpi zespół Scorpions. Kapela postanowiła osobiście zaprosić polskich fanów na show.
 
 
fot. Marsz przez Barbakan8 października o 14.30 spod krakowskiego Barbakanu wyruszy Międzypokoleniowy Żonkilowy Marsz Nadziei. Celem wydarzenia, które organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Św. Łazarza” jest ukazanie naszej solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną.
 
 
fot. Andrea Bocelli30 sierpnia na Stadionie Cracovii w Krakowie wystąpi jeden z najbardziej znanych na świecie solistów - Andrea Bocelli. Włoski tenor zaprezentuje swoje największe przeboje i materiał z najnowszej płyty „Passione”. Artyście towarzyszyć będzie chór i orkiestra symfoniczna.
 
 
Nouvelle Vague fot. Universal Music Polska17 listopada w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi grupa Nouvelle Vague.
 
 
W okresie od początku 2010 r. do III kwartału 2011 r. średnie ceny mieszkań deweloperskich obniżyły się w Warszawie o blisko 7%. W Krakowie spadki wyniosły niecałe 9%, a we Wrocławiu i Poznaniu odpowiednio niemal 10% i 8%. Dzięki takiej tendencji już obecnie można znaleźć inwestycje, które oferują mieszkania w atrakcyjnych cenach.
 
 
Podstawowa zasada na rynku nieruchomości mówi, że liczą się trzy rzeczy: lokalizacja, lokalizacja i …lokalizacja. To właśnie charakter lokalizacji i związana z nią cena działki w dużej mierze decyduje o tym, jakiego rodzaju mieszkania są budowane przez dewelopera w danym miejscu.
 
 
21 lutego o godzinie 17.00 na Barce, zacumowanej przy Bulwarze Kurlandzkim u zbiegu ulic Podgórskiej i Gazowej w Krakowie, rozpocznie się wernisaż prac Anety Dziedziny. Autorka zatytułowała wystawę zdjęć Kaleidoscope.
 
 
Teatr Groteska kolejny raz zaprasza do udziału w Wielkiej Paradzie Smoków, która odbędzie się w weekend - 6 i 7 czerwca w Krakowie.
 
 
fot. krakow.plSwój Karnawał ma Wenecja i wiele innych miast na całym świecie. Teraz dołączy do nich Kraków. Od 26 stycznia do 5 lutego zobaczyć będzie można ponad czterdzieści wydarzeń przygotowanych specjalnie z okazji karnawału, w tym m.in. koncerty, wielobarwne parady, bale kostiumowe i pokazy filmowe.
 
 
23 czerwca rozpocznie się w Krakowie 17. Festiwal Kultury Żydowskiej, w ramach którego przewidzianych jest wiele koncertów, wystaw, wykładów, warsztatów i ceremonii religijnych.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»