kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley i Johnny Depp fot. Forum FilmStudio Disneya zaprezentowało nowy, przeznaczono na japoński rynek trailer filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"). Jego niewątpliwą atrakcją jest postać Elizabeth Swann.
 
 
Keira Knightley fot. Tribeca FilmRola Keiry Knightley w dramacie "Niebezpieczna metoda" była pierwotnie przeznaczona dla Julii Roberts.
 
 
Keira Knightley dołączyła do obsady miniserialu "Neverland", który powstaje dla amerykańskiej stacji Syfy. Aktorka użyczy głosu postaci Dzwoneczka. W obsadzie znaleźli się również Anna Friel, Rhys Ifans, Bob Hoskins i Charles Dance.
 
 
Keira Knightley fot. Best FilmKeira Knightley i Rupert Friend postanowili się rozstać. Ojciec aktorki potwierdził dziś, że jego córka i Friend zakończyli trwający 5 lat związek.
 
 
Emma Watson została obwołana najseksowniejszą brytyjską aktorką przed trzydziestką. Gwiazda "Harry'ego Pottera" pokonała między innymi Keirę Knightley, Emily Blunt i Siennę Miller w plebiscycie zorganizowanym przez portal Fandango.com. W głosowaniu wzięły udział ponad 4 tysiące internautów.
 
 
Keira Knightley uważa, że miłość jest trudna, ale mimo to nie przestaje w nią wierzyć.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley nie przejmuje się opiniami krytyków. Aktorka przyznała, że jedyną osobą, z której zdaniem naprawdę się liczy, jest jej ojciec, Will.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley lubi zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej. Aktorka chętnie przygotowuje w towarzystwie przyjaciół wyszukane potrawy. Niestety efekty pracy gwiazdy nie zawsze mogą równać się z popisami Nigelli Lawson, słynnej brytyjskiej autorki programów kulinarnych.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley i Sienna Miller postanowiły przyznać się oficjalnie do "romansu". Dwie aktorki, które wystąpiły razem w dramacie "The Edge of Love" próbowały zażartować z przedstawicieli mediów podczas wręczenia nagród British Independent Film Awards 29 listopada. Knightley i Miller pozowały wspólnie do zdjęć trzymając się za ręce i przekomarzały się z dziennikarzami.
 
 
Keira Knightley fot. Best FilmKeira Knightley boi się recenzji własnych filmów. Aktorka nigdy świadomie nie sięga po artykuły poświęcone jej rolom, czasami natyka się jednak na nie przypadkowo.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»