kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley i Johnny Depp fot. Forum FilmStudio Disneya zaprezentowało nowy, przeznaczono na japoński rynek trailer filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"). Jego niewątpliwą atrakcją jest postać Elizabeth Swann.
 
 
Keira Knightley fot. Tribeca FilmRola Keiry Knightley w dramacie "Niebezpieczna metoda" była pierwotnie przeznaczona dla Julii Roberts.
 
 
Keira Knightley dołączyła do obsady miniserialu "Neverland", który powstaje dla amerykańskiej stacji Syfy. Aktorka użyczy głosu postaci Dzwoneczka. W obsadzie znaleźli się również Anna Friel, Rhys Ifans, Bob Hoskins i Charles Dance.
 
 
Keira Knightley fot. Best FilmKeira Knightley i Rupert Friend postanowili się rozstać. Ojciec aktorki potwierdził dziś, że jego córka i Friend zakończyli trwający 5 lat związek.
 
 
Emma Watson została obwołana najseksowniejszą brytyjską aktorką przed trzydziestką. Gwiazda "Harry'ego Pottera" pokonała między innymi Keirę Knightley, Emily Blunt i Siennę Miller w plebiscycie zorganizowanym przez portal Fandango.com. W głosowaniu wzięły udział ponad 4 tysiące internautów.
 
 
Keira Knightley uważa, że miłość jest trudna, ale mimo to nie przestaje w nią wierzyć.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley nie przejmuje się opiniami krytyków. Aktorka przyznała, że jedyną osobą, z której zdaniem naprawdę się liczy, jest jej ojciec, Will.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley lubi zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej. Aktorka chętnie przygotowuje w towarzystwie przyjaciół wyszukane potrawy. Niestety efekty pracy gwiazdy nie zawsze mogą równać się z popisami Nigelli Lawson, słynnej brytyjskiej autorki programów kulinarnych.
 
 
Keira Knightley fot. UIPKeira Knightley i Sienna Miller postanowiły przyznać się oficjalnie do "romansu". Dwie aktorki, które wystąpiły razem w dramacie "The Edge of Love" próbowały zażartować z przedstawicieli mediów podczas wręczenia nagród British Independent Film Awards 29 listopada. Knightley i Miller pozowały wspólnie do zdjęć trzymając się za ręce i przekomarzały się z dziennikarzami.
 
 
Keira Knightley fot. Best FilmKeira Knightley boi się recenzji własnych filmów. Aktorka nigdy świadomie nie sięga po artykuły poświęcone jej rolom, czasami natyka się jednak na nie przypadkowo.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »