kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley fot. Tribeca FilmRola Keiry Knightley w dramacie "Niebezpieczna metoda" była pierwotnie przeznaczona dla Julii Roberts.
 
 
Julia Roberts fot. UIPJulia Roberts nie zamierza próbować sił po drugiej stronie kamery. Aktorka przyznała, że nie ma w niej żadnych ambicji reżyserskich.
 
 
Julia Roberts fot. Warner Bros Entertainment PolskaJulia Roberts nie zamierza poddawać się operacjom plastycznym. Aktorka oświadczyła, że kuracja botoksowa i interwencja chirurgiczna nie figurują w jej planach.
 
 
Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts zrezygnowała z udziału w ceremonii rozdania Oscarów, aby spędzić czas z mężem. Aktorka, która otrzymała statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej w roku 2001, nie miała nic przeciwko ominięciu wystawnej gali w roku 2009.
 
 
Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts oświadczyła, że nie zagra w kontynuacji filmu "Pretty Woman".
 
 
Są piękne i utalentowane. Nieustannie piszą o nich kolorowe czasopisma. Jest jeszcze coś, co je łączy – są bardzo bogate. Magazyn „Boutique” przedstawił listę dziesięciu najbogatszych pań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»