kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley fot. Tribeca FilmRola Keiry Knightley w dramacie "Niebezpieczna metoda" była pierwotnie przeznaczona dla Julii Roberts.
 
 
Julia Roberts fot. UIPJulia Roberts nie zamierza próbować sił po drugiej stronie kamery. Aktorka przyznała, że nie ma w niej żadnych ambicji reżyserskich.
 
 
Julia Roberts fot. Warner Bros Entertainment PolskaJulia Roberts nie zamierza poddawać się operacjom plastycznym. Aktorka oświadczyła, że kuracja botoksowa i interwencja chirurgiczna nie figurują w jej planach.
 
 
Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts zrezygnowała z udziału w ceremonii rozdania Oscarów, aby spędzić czas z mężem. Aktorka, która otrzymała statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej w roku 2001, nie miała nic przeciwko ominięciu wystawnej gali w roku 2009.
 
 
Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts oświadczyła, że nie zagra w kontynuacji filmu "Pretty Woman".
 
 
Są piękne i utalentowane. Nieustannie piszą o nich kolorowe czasopisma. Jest jeszcze coś, co je łączy – są bardzo bogate. Magazyn „Boutique” przedstawił listę dziesięciu najbogatszych pań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »