kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley i Johnny Depp fot. Forum FilmStudio Disneya zaprezentowało nowy, przeznaczono na japoński rynek trailer filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"). Jego niewątpliwą atrakcją jest postać Elizabeth Swann.
 
 
Amber Heard fot. Monolith, Johny Depp, fot. Angela George, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsSędzia przychylił się do prośby Amber Heard, wkrótce byłej żony Johnny'ego Deppa, i wydał aktorowi zakaz zbliżania się do byłej partnerki.
 
 
fot. Orlando Bloom i Johnny Depp fot. Forum FilmOrlando Bloom dołączył do obsady filmu "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales".
 
 
Johnny Depp znalazł się na szczycie listy upragnionych gości na święta. Brytyjski Sky Channel zorganizował głosowanie na najbardziej pożądanego gościa na święta. Biorący udział w zabawie mieli wybrać tego celebrytę, z którym najchętniej przełamaliby się opłatkiem. Wygrała gwiazda serii filmów o "Piratach z Karaibów".
 
 
Johnny Depp fot. Forum FilmJohnny Depp będzie tak długo występował w serii "Piraci z Karaibów", dopóki producenci będą mu za to płacić. Aktor, który w kinowym cyklu wciela się w postać Jacka Sparrowa, przyznał, że zbiera pieniądze na przyszłość swoich dzieci.
 
 
Johnny Depp do dziś wspomina chwilę, w której zakochał się w Vanessie Paradis. Aktor poznał swoją obecną partnerkę 13 lat temu, w paryskim hotelu.
 
 
Leonardo DiCaprio został obwołany najbardziej dochodowym aktorem 2010 roku. Magazyn "Forbes" sporządził ranking hollywoodzkich gwiazd, których angaż najbardziej opłacił się filmowcom. DiCaprio bez problemu wspiął się na szczyt zestawienia dzięki rolom w filmach "Wyspa tajemnic" i "Incepcja" (każdy z nich zarobił ponad 650 milionów dolarów na całym świecie).
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson i Taylor Lautner zajęli kolejno 1. i 2. miejsce w ankiecie "Glamour" na najseksowniejszego mężczyznę roku.
 
 
Jolie i Depp przebywają obecnie w Wenecji, gdzie realizują zdjęcia do thrillera w reżyserii Floriana Henckela von Donnersmarcka. 17 marca dzień zdjęciowy zakończono wcześniej, niż planowano, ze względu na ogromną liczbę fanów otaczających plan filmowy, pragnących ujrzeć swoich idoli.
 
 
fot. cnnHakerzy żerują na naiwności internautów, infekują komputery tych, którzy próbują obejrzeć film z wypadku aktora. Sophos, firma specjalizująca się w technologiach ochrony informacji, ostrzega o fałszywych informacjach na temat śmierci Johnny'ego Deppa, które zostały wykorzystane przez hakerów do rozsiewania szkodliwego oprogramowania.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»