kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jennifer Lopez fot. Sony BMGJennifer Lopez ma powoli dość własnej popularności. Jakiś czas temu aktorka rozstała się z mężem, Markiem Anthonym, i związała z 24-letnim tancerzem Casperem Smartem. Niezależnie od sytuacji media nie dają jej spokoju, nieustannie węszą i spekulują na temat jej życia prywatnego.
 
 
Lady GaGa fot. MTVOgłoszono nominacje do nagród MTV Europe Music Awards 2011. 18-te wręczenie nagród muzycznych MTV odbędzie się 6. listopada w Odyssey Arena w Belfaście.
 
 
Jennifer Lopez fot. Sony BMGPo siedmiu latach małżeństwa Jennifer Lopez i Marc Anthony postanowili się rozstać.
 
 
Jennifer Lopez fot. UIPJennifer Lopez jest przekonana, że jej córka, Emme, zostanie wokalistką. Artystka zdradziła, że 2-letnia Emme bardzo lubi śpiewać.
 
 
Jennifer Lopez fot. Sony BMGJennifer Lopez pragnie rozwijać się nie tylko zawodowo. Artystka marzy o większej rodzinie z mężem, Markiem Anthonym. Na razie para wychowuje dwoje bliźniąt, Maxa i Emme.
 
 
Jennifer Lopez nie może się doczekać, aby mieć więcej dzieci. Aktorka wraz z mężem, Markiem Anthonym wychowuje bliźnięta Maksa i Emmę, które przyszły na świat na początku 2008 roku.
 
 
Jennifer Lopez fot. Sony BMGJennifer Lopez podziwia samotne matki. Aktorka i piosenkarka, która wychowuje bliźnięta Maksa i Emme wraz z mężem, Markiem Anthonym, twierdzi, że nie dałaby sobie rady bez małżonka u boku.
 
 
Jennifer Lopez nadal walczy z tłuszczykiem nabytym w trakcie ciąży. Gwiazda, która w lutym 2008 roku urodziła bliźnięta, przyznała, że nie udało jej się jeszcze zrzucić wszystkich zbędnych kilogramów.
 
 
Jennifer Lopez fot. Sony BMGNie cichną spory między Jennifer Lopez i jej mężem, Markiem Anthonym. Jak donoszą media, para nie tylko urządza regularne awantury, ale posuwa się także do rękoczynów.
 
 
Są piękne i utalentowane. Nieustannie piszą o nich kolorowe czasopisma. Jest jeszcze coś, co je łączy – są bardzo bogate. Magazyn „Boutique” przedstawił listę dziesięciu najbogatszych pań.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»