kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Jason Bateman i Jennifer Aniston fot. Forum FilmJennifer Aniston i Jason Bateman ponownie spotkają się na planie. Aktorzy zagrają razem w filmie "Office Christmas Party".
 
 
fot. Schudnę jak gwiazdaJednym z noworocznych postanowień jest zwykle walka z nadmiernymi kilogramami. W Nowym Roku chętnie sięgamy po różnorodne diety, wzorując się na gwiazdach, które spektakularnie pozbywają się nadwagi. Po jakie diety sięgają celebryci? Czy zawsze cudowne diety gwiazd są korzystne dla naszego zdrowia?
 
 
fot. Jennifer Aniston fot. CinePixJennifer Aniston jest gotowa wyjść za mąż za Justina Theroux, po tym jak para uzgodniła warunki intercyzy.
 
 
Angelina Jolie fot. MonolithAngelina Jolie najwyraźniej nie potrafi sobie zaskarbić przyjaźni kobiet.
 
 
Jennifer Aniston fot. UIPJennifer Aniston czuje się spełniona u boku Justina Theroux. Po kilku mniej lub bardziej udanych związkach aktorka wie już, czego oczekuje od relacji z mężczyzną.
 
 
Jennifer Aniston fot. Warner Bros Entertainment PolskaJennifer Aniston została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą w historii.
 
 
Jennifer Aniston fot. UIPBrad Pitt spowodował spore zamieszanie jedną z ostatnich wypowiedzi na temat swojej byłej żony. Pitt, obecnie partner Angeliny Jolie, udzielił niedawno wywiadu czasopismu "Parade", w którym sugerował, że życie z Aniston było nudne.
 
 
Jennifer Aniston fot. UIPJennifer Aniston utrzymuje kontakt ze wszystkimi byłymi partnerami. 41-letnia aktorka, związana w przeszłości z m.in. Bradem Pittem, Vince'em Vaughnem i Johnem Mayerem, nigdy nie pali za sobą mostów.
 
 
Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Filmy "Saga Zmierzch: Zaćmienie" i "Ostatni Władca Wiatru" mają szansę na aż 9 "nagród".
 
 
Jennifer Aniston fot. Warner Bros. PolandJennifer Aniston nie zamierza rezygnować z jedzenia cheeseburgerów. Aktorka regularnie ćwiczy, aby zachować zgrabną sylwetkę, jednak nie potrafi odmówić sobie "fajnego" jedzenia, takiego jak np. cheeseburgerów i frytek.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »