kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Beyonce Knowles fot. Sony MusicW sieci pojawiły się spekulacje, iż Beyoncé jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.
 
 
Jay-Z fot. Universal Music PolskaJay-Z odniósł się do wiadomości w sprawie domniemanej ciąży jego żony, Beyoncé. Jak przekonuje raper, są one nieprawdziwe.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Według nieoficjalnych doniesień ma to być dziewczynka.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Jej przedstawiciel potwierdził, że Knowles jest w ciąży.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Parkwood PicturesBeyoncé, żona Jaya-Z, spodziewa się podobno dziecka. Amerykańskie media donoszą, że gwiazda jest w pierwszym trymestrze.
 
 
Małżonkowie, którzy w 2008 roku pobrali się w tajemnicy przed całym światem, już niebawem zostaną rodzicami. - Beyoncé czuje się dobrze i na razie robi sobie małą przerwę od obowiązków, ale już wkrótce wróci do pracy - oświadczył informator serwisu Mediatakeout.com. - Jay-Z nie posiada się z radości na myśl, że już niedługo zostanie tatą.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »