kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Beyonce Knowles fot. Sony MusicW sieci pojawiły się spekulacje, iż Beyoncé jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.
 
 
Jay-Z fot. Universal Music PolskaJay-Z odniósł się do wiadomości w sprawie domniemanej ciąży jego żony, Beyoncé. Jak przekonuje raper, są one nieprawdziwe.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Według nieoficjalnych doniesień ma to być dziewczynka.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Jej przedstawiciel potwierdził, że Knowles jest w ciąży.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Parkwood PicturesBeyoncé, żona Jaya-Z, spodziewa się podobno dziecka. Amerykańskie media donoszą, że gwiazda jest w pierwszym trymestrze.
 
 
Małżonkowie, którzy w 2008 roku pobrali się w tajemnicy przed całym światem, już niebawem zostaną rodzicami. - Beyoncé czuje się dobrze i na razie robi sobie małą przerwę od obowiązków, ale już wkrótce wróci do pracy - oświadczył informator serwisu Mediatakeout.com. - Jay-Z nie posiada się z radości na myśl, że już niedługo zostanie tatą.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»