kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley i Johnny Depp fot. Forum FilmStudio Disneya zaprezentowało nowy, przeznaczono na japoński rynek trailer filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"). Jego niewątpliwą atrakcją jest postać Elizabeth Swann.
 
 
Penélope Cruz i Javier Bardem zostali rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat we wtorek, 25 stycznia, w szpitalu Cedars Sinai w Los Angeles. Informacji o płci i imieniu dziecka nie podano na razie do publicznej wiadomości.
 
 
Penelope Cruz fot. UIPPenélope Cruz jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż, Javier Bardem. Aktorzy potwierdzili medialne doniesienia za pośrednictwem swego rzecznika.
 
 
Penélope Cruz i Javier Bardem wzięli ślub. Dwoje hiszpańskich zdobywców Oscara wymieniło małżeńską przysięgę na początku lipca. Kameralna ceremonia odbyła się w posiadłości przyjaciela pary na Bahamach, a wśród gości znaleźli się jedynie członkowie rodzin nowożeńców.
 
 
Juliette Binoche fot. MK2 ProductionsTajski obraz "Lung boonmee raluek chat" w reżyserii Apichatponga Weerasethakula otrzymał Złotą Palmę w Cannes. Nagrodzony film opowiada o umierającym mężczyźnie, który ostatnie chwile pragnie spędzić z rodziną na wsi. Jego spokój zakłóca m.in. duch zmarłej żony oraz syn, który po długiej nieobecności wraca do domu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»