kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley i Johnny Depp fot. Forum FilmStudio Disneya zaprezentowało nowy, przeznaczono na japoński rynek trailer filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"). Jego niewątpliwą atrakcją jest postać Elizabeth Swann.
 
 
Penélope Cruz i Javier Bardem zostali rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat we wtorek, 25 stycznia, w szpitalu Cedars Sinai w Los Angeles. Informacji o płci i imieniu dziecka nie podano na razie do publicznej wiadomości.
 
 
Penelope Cruz fot. UIPPenélope Cruz jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż, Javier Bardem. Aktorzy potwierdzili medialne doniesienia za pośrednictwem swego rzecznika.
 
 
Penélope Cruz i Javier Bardem wzięli ślub. Dwoje hiszpańskich zdobywców Oscara wymieniło małżeńską przysięgę na początku lipca. Kameralna ceremonia odbyła się w posiadłości przyjaciela pary na Bahamach, a wśród gości znaleźli się jedynie członkowie rodzin nowożeńców.
 
 
Juliette Binoche fot. MK2 ProductionsTajski obraz "Lung boonmee raluek chat" w reżyserii Apichatponga Weerasethakula otrzymał Złotą Palmę w Cannes. Nagrodzony film opowiada o umierającym mężczyźnie, który ostatnie chwile pragnie spędzić z rodziną na wsi. Jego spokój zakłóca m.in. duch zmarłej żony oraz syn, który po długiej nieobecności wraca do domu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »