kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© vikacita - Fotolia.comHasłem przewodnim ruszającego w poniedziałek, 22 marca, BOLLYWOOD FESTIWAL jest "Poznaj prawdziwy smak Indii". Pod wspólnym hasłem „Poznaj prawdziwy smak Indii" widzowie obejrzą zestaw filmów pokazujących różnorodne oblicza współczesnych Indii.
 
 
Egzotyka wciąż zyskuje na wartości. Jeszcze nie tak dawno nasi rodacy lecąc na urlop np. do Brazylii musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 8-10 tys. zł na osobę. Dziś jest to ponad 4 razy mniej. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta.
 
 
Już w najbliższy weekend (17-19 października) w Łodzi odbędą się pokazy filmu „Kaal” (pol. „Nasz czas”) o handlu kobietami w realiach hinduskich. Film pokazywany był na ponad 14 festiwalach filmowych na całym świecie, m.in. w Budapeszcie, Durbanie, Kairze i Sao Paulo.
 
 
© TheFinalMiracle - Fotolia.comNa fali popularności filmów rodem z Bollywood także w naszych mieszkaniach cora częściej zaczynają pojawiać się orientalne akcenty. Urządzenie wnętrza we wschodnim stylu nie jest ani specjalnie trudne, ani kosztowne. Liczy się głównie – jak to zwykle bywa – dobry pomysł i inwencja.
 
 
Impreza charytatywna na rzecz zapobiegania AIDS w New Dehli. Na scenie pojawia się znakomity gość jednej z fundacji - aktor Richard Gere. Wchodząc wita się z aktorką prowadzącą galę Shilpą Shetty. Niestety - wita się w iście hollywoodzkim stylu czyli namiętnym pocałunkiem.
 
 
Indyjski rząd rozpoczął kampanię mającą na celu upowszechnienie w całym kraju prezerwatyw dla kobiet. Organizacje pozarządowe mają promować je wśród prostytutek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »