kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office.
 
 
Rupert Grint fot. Warner Bros. PolandPraca na planie filmowym bywa nudna, a aktorzy zarabiają zbyt dużo. Do takich zaskakujących wniosków doszedł Rupert Grint, gwiazdor "Harry'ego Pottera".
 
 
Jason Isaacs przekonuje wszystkich fanów Harry'ego Pottera, że ostatni film z serii nie rozczaruje fanów. Aktor wcielił się w ekranizacjach książek J. K. Rowling w postać Lucjusza Malfoya.
 
 
Helena Bonham Carter lubi grać "dziwne kobiety". Aktorka, która wcielała się m.in. w postacie Bellatrix Lestrange w filmach o Harrym Potterze oraz Czerwonej Królowej w obrazie "Alicja w krainie czarów", celowo wybiera tak charakterystyczne i nietypowe role.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros Entertainment PolskaDaniel Radcliffe twierdzi, że każdy aktor, który wcieliłby się w postać Harry'ego Pottera, zdobyłby sławę i uznanie. Skromny 21-latek przekonuje, że nie jest "nikim wyjątkowym", a uwielbienie dla jego osoby wynika tylko i wyłącznie z roli, jaką grał przez ostatnie 10 lat.
 
 
Gary Oldman twierdzi, że Daniel Radcliffe ma przed sobą świetlaną przyszłość. Aktor, który pracował z młodszym kolegą na planie filmów o Harrym Potterze, wypowiada się o 22-latku w samych superlatywach.
 
 
Sędzia oddalił powództwo zarzucające autorce Harry'ego Pottera - JK Rowling kopiowanie pracy innego autora.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson zdradziła, że jej koledzy z planu kinowej serii o Harrym Potterze bardzo zmienili się przez lata. Przed rozpoczęciem wielkiej przygody z Hollywood Daniel Radcliffe i Rupert Grint, czyli filmowi Harry i Ron, zachowywali się zupełnie inaczej, niż dziś.
 
 
Tom Felton fot. Warner Bros Entertainment PolskaTom Felton nie szczędzi słów pochwał Jasonowi Isaacsowi, który wciela się w jego ojca w kinowej serii o Harrym Potterze. Felton, odtwórca roli Draco Malfoya, pozostaje pod wrażeniem umiejętności i talentu starszego kolegi po fachu.
 
 
Rupert Grint fot. Warner Bros. PolandRupert Grint przyznał, że zwlekał bardzo długo z przeczytaniem ostatniej książki z serii o Harrym Potterze. Aktor bał się bowiem, że grana przez niego postać umrze.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »