kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office.
 
 
Rupert Grint fot. Warner Bros. PolandPraca na planie filmowym bywa nudna, a aktorzy zarabiają zbyt dużo. Do takich zaskakujących wniosków doszedł Rupert Grint, gwiazdor "Harry'ego Pottera".
 
 
Jason Isaacs przekonuje wszystkich fanów Harry'ego Pottera, że ostatni film z serii nie rozczaruje fanów. Aktor wcielił się w ekranizacjach książek J. K. Rowling w postać Lucjusza Malfoya.
 
 
Helena Bonham Carter lubi grać "dziwne kobiety". Aktorka, która wcielała się m.in. w postacie Bellatrix Lestrange w filmach o Harrym Potterze oraz Czerwonej Królowej w obrazie "Alicja w krainie czarów", celowo wybiera tak charakterystyczne i nietypowe role.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros Entertainment PolskaDaniel Radcliffe twierdzi, że każdy aktor, który wcieliłby się w postać Harry'ego Pottera, zdobyłby sławę i uznanie. Skromny 21-latek przekonuje, że nie jest "nikim wyjątkowym", a uwielbienie dla jego osoby wynika tylko i wyłącznie z roli, jaką grał przez ostatnie 10 lat.
 
 
Gary Oldman twierdzi, że Daniel Radcliffe ma przed sobą świetlaną przyszłość. Aktor, który pracował z młodszym kolegą na planie filmów o Harrym Potterze, wypowiada się o 22-latku w samych superlatywach.
 
 
Sędzia oddalił powództwo zarzucające autorce Harry'ego Pottera - JK Rowling kopiowanie pracy innego autora.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson zdradziła, że jej koledzy z planu kinowej serii o Harrym Potterze bardzo zmienili się przez lata. Przed rozpoczęciem wielkiej przygody z Hollywood Daniel Radcliffe i Rupert Grint, czyli filmowi Harry i Ron, zachowywali się zupełnie inaczej, niż dziś.
 
 
Tom Felton fot. Warner Bros Entertainment PolskaTom Felton nie szczędzi słów pochwał Jasonowi Isaacsowi, który wciela się w jego ojca w kinowej serii o Harrym Potterze. Felton, odtwórca roli Draco Malfoya, pozostaje pod wrażeniem umiejętności i talentu starszego kolegi po fachu.
 
 
Rupert Grint fot. Warner Bros. PolandRupert Grint przyznał, że zwlekał bardzo długo z przeczytaniem ostatniej książki z serii o Harrym Potterze. Aktor bał się bowiem, że grana przez niego postać umrze.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »