kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. home-you. glamour. wazon-enrichiJeśli chcemy, aby nasz dom był urządzony w modnym stylu, musimy mieć świadomość, że tworzą go nie tylko meble, ale przede wszystkim odpowiednio dobrane dodatki. Inspiracje możemy czerpać z różnorodnych stylów wnętrzarskich, ale właśnie ozdoby będą w nich pełnić bardzo istotną rolę. Jak umiejętnie dobrać dodatki, aby upiększyć nasz salon czy sypialnię zgodnie z obowiązującymi trendami?
 
 
fot. aliganza moda pod choinkęCzasem brakuje nam zwyczajnie pomysłu na prezenty dla najbliższych i zostawiamy zakupy na ostatnią chwilę. Jeżeli nie mamy już czasu na szukanie inspiracji, warto pomyśleć o jakimś praktyczniejszym rozwiązaniu. Wymarzonym podarkiem świątecznym mogą być dodatki do ubrania i biżuteria, zwłaszcza gdy będą stylowe i modne.
 
 
fot. gałka kryształowa.KuchinoxUrządzanie wnętrz wymaga nie tylko wyczucia estetycznego, ale również znajomości bieżących trendów, podobnie, jak ma to miejsce w modzie. Tam ważne są dodatki, które podkreślają styl stroju, nadając mu odpowiedzi charakter. Tak też jest z wnętrzem – czasem jeden drobiazg, np. klamka potrafi dopełnić obrazu całości.
 
 
Szpilki są jednym z symboli kobiecości, a kobiety nosząc je stają się pewniejsze siebie. Są panie, które udowadniają, że potrafią w nich także biegać. Teorię tę z pewnością mogą potwierdzić uczestniczki Wyścigu na Szpilkach. Już po raz piąty redakcja magazynu Glamour, specjalnie dla swoich czytelniczek organizuje tę akcję. Czytelniczka, która wygra wyścig na dystansie 100 metrów, otrzyma 10.000 zł na „zakupy marzeń", podczas których będą jej asystować styliści Glamour.
 
 
Magazyn Glamour zaprasza swoje czytelniczki na ósmy już Narodowy Dzień Glamour. To coroczne święto miłośniczek mody i zakupów.
 
 
Redakcja magazynu Glamour już po raz czwarty zorganizowała Wyścig na szpilkach. Do tegorocznego sprintu zgłosiło się kilkaset chętnych - powstała nawet lista kolejkowa. Liczba uczestniczek biegu była ograniczona do stu.
 
 
fot. GlamourWystarczy siedem centymetrów aby wygrać 10.000 złotych - tak redakcja magazynu Glamour zachęca do wzięcia udziału w organizowanym po raz czwarty wyścigu na szpilkach.
 
 
21 kwietnia wręczono statuetki Kobieta Roku Glamour 2008. Wyboru dokonały czytelniczki magazynu Glamour, głosujące na osoby, które stały się dla nich największą inspiracją w minionym roku. Kobietą Glamour została Grażyna Torbicka, a Mężczyzną Glamour - Tomasz Karolak.
 
 
fot. GlamourW październikowym numerze magazynu Glamour rozpoczyna się akcja „Podróbki nigdy nie są modne”. Ma ona na celu przekonanie czytelniczek, że kupowanie podrabianych produktów jest nie tylko popieraniem „ubraniowego piractwa” – jest także niemodne!
 
 
11 700 głosów czytelniczek zdecydowało o wynikach pierwszego w polskiej edycji Glamour konkursu Kobieta Roku. Redakcja nominowała do tytułu kobiety w sześciu kategoriach: Aktorka, Kreatywna w biznesie, Debiut czyli wejście w stylu Glamour, Showbiznes, Gwiazda zagraniczna, Kobieta Glamour.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »