kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Hey i Kasia Nosowska okazali się triumfatorami skromnej gali wręczenia Fryderyków za 2009 rok. Doceniono piosenkę "Kto tam? Kto jest w środku?" i album "Miłość!Uwaga!Ratunku!Pomocy!", zarówno za jego muzyczną zawartość, produkcję, jak i oprawę graficzną. Ponadto Kasia Nosowska uznana została autorką roku a wraz z kolegami otrzymała tytuł grupy roku.
 
 
fot. ZPAVZwiązek Producentów Audio-Video przedstawił nominacje do nagrody Fryderyk 2010. Szansę na statuetkę mają między innymi Wojciech Kilar, Krzysztof Penderecki, Tomasz Stańko, Seweryn Krajewski, Stanisław Soyka, zespoły Depeche Mode i U2 oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk".
 
 
Ania Dąbrowska fot. Sony BMGZnamy artystów, którzy zostali nominowani do tegorocznych Fryderyków. Najwięcej nagród - aż 8 - ma szansę zdobyć Ania Dąbrowska.

 
 
fot. ZPAVWręczono fonograficzne nagrody Fryderyk 2006, za całokształt twórczości artystycznej otrzymali złote statuetki: Irena Santor i Jan Ptaszyn Wróblewski. Złotymi Fryderykami nagrodzono dotychczas m. in. Marka Grechutę, Jacka Kaczmarskiego, Tadeusza Nalepę, Czesława Niemena i Andrzeja Kurylewicza.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»