kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Every NatureProjektanci nazywają go strojem „ponad modą". Jest krawieckim mistrzostwem, pięknie podkreślającym walory kobiecej sylwetki. Umiar nadaje mu elegancki i biznesowy charakter, wertykalizm kroju wyszczupla, a prostota formy pozwala na różne stylizacje. Przedstawiamy kobiecy żakiet - godnego następcę gorsetu.
 
 
fot. Every NatureJeśli lubisz wdzięk Audrey Hepburn, proste fasony sukienek z szafy Grace Kelly lub męskie koszule Marleny Dietrich, moda tej jesieni dedykowana jest właśnie Tobie. Dwa dominujące trendy tego sezonu to retro i militaria. Jeden atakuje mocnym akcentem ostrych krojówi charakterystycznych dodatków, drugi zaś wyrafinowaną delikatności i kobiecością.
 
 
fot. Every NatureWelcome to My City to najnowsza kolekcja marki Every Nature inspirowana klimatem miasta Sin City. Jej przesłaniem jest harmonia i minimalizm z nutą awangardy. Ma być elegancko i klasycznie, ale kontrastowo i nowocześnie.
 
 
Najnowsza kolekcja odzieży Every Nature to połączenie wielkomiejskiego szyku z modnymi w tym sezonie motywami folkowymi. Etniczna linia casualowa - „City Folk" nawiązuje do zaczerpniętych z natury trendów, obecnych w modzie już wiosną i latem. Linia oficjalna - „Geometric" łączy w sobie typowo męską modę w kobiecym wydaniu, z motywami architektury miejskiej - mocno graficznej i wielowarstwowej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »