kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Emma Watson fot. Forum FilmBenedict Cumberbatch i Emma Watson zostali obwołani najseksowniejszymi aktorami świata.
 
 
Emma Watson fot. Summit EntertainmentEmma Watson nie chce być postrzegana jako ikona mody. 23-letniej Brytyjce bardziej zależy na tym, aby ludzie myśleli o niej jako o aktorce.
 
 
Emma Watson fot. Summit EntertainmentEmma Watson jest jedną z faworytek do głównej roli żeńskiej w adaptacji książki E.L. James, "Pięćdziesiąt twarzy Greya".
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros Entertainment PolskaEmma Watson umie obsłużyć pralkę. I w jej opinii jest to sukces. Przez ostatnie 10 lat aktorka pracowała na planie filmów o Harrym Potterze, więc dorastając nie miała okazji wykonywać zwykłych obowiązków domowych. Teraz 21-latka uczy się przyziemnych czynności.
 
 
Emma Watson i Rupert Grint, ekranowa para z serii filmów o Harrym Potterze, zarobiła najwięcej w ciągu ostatnich pięciu lat.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros Entertainment PolskaEmma Watson często czuje się niepewnie we własnej skórze. 21-letnia gwiazda "Harry'ego Pottera" przyznała, że podczas pobytów w Los Angeles zdarza jej się kwestionować własną atrakcyjność.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros Entertainment PolskaEmma Watson nie chce być aktorką podziwianą wyłącznie za wygląd. Gwiazda "Harry'ego Pottera" nieustannie się dokształca, aby budzić szacunek wiedzą i oczytaniem.
 
 
Emma Watson jest gotowa na rolę w komedii. Aktorka, która przez ostatnie 10 lat występowała w filmach o Harrym Potterze, nie może doczekać się nowych wyzwań.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson przyznała, że przez jakiś czas podkochiwała się w koledze z planu "Harry'ego Pottera", Tomie Feltonie. Aktorka, która niedawno zakończyła pracę nad ostatnią częścią kinowej serii o młodych czarodziejach, jako 11-latka podkochiwała się w Feltonie, odtwórcy roli Draco Malfoya.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»