kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Agito.plJuż za kilka dni - 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego wnuka to świetna okazja, aby podziękować im za okazywane serce oraz opiekę. Oprócz laurki warto pomyśleć o podarowaniu im czegoś szczególnego. Oto kilka propozycji prezentów dla Babci i Dziadka.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comJuż za kilka dni – 21 i 22 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Te dwa dni to czas, w którym chcemy podziękować dziadkom za wkład w nasze wychowanie. Problem w tym, że oni często powtarzają, że nic im nie potrzeba, a najlepszym podarunkiem jest nasza obecność. Warto sprawić, by te dni były dla nich wyjątkowe – spróbujmy zaskoczyć dziadków jakimś oryginalnym prezentem, który przypomni im ich młodość.
 
 
Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny problem - co kupić komuś, kto ma wszystko i niczego nie potrzebuje? Jak co roku stajemy więc przed dylematem...
 
 
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby obdarować swoich dziadków nietypowym upominkiem, na „Rodzinne spotkania z tradycją", które odbędą się 17 stycznia o godz. 11.30. Tematem spotkania będą „Kwiatowe pocztówki na Dzień Babci i Dziadka - warsztaty wycinanki łowickiej".
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»