kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Agito.plJuż za kilka dni - 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego wnuka to świetna okazja, aby podziękować im za okazywane serce oraz opiekę. Oprócz laurki warto pomyśleć o podarowaniu im czegoś szczególnego. Oto kilka propozycji prezentów dla Babci i Dziadka.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comJuż za kilka dni – 21 i 22 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Te dwa dni to czas, w którym chcemy podziękować dziadkom za wkład w nasze wychowanie. Problem w tym, że oni często powtarzają, że nic im nie potrzeba, a najlepszym podarunkiem jest nasza obecność. Warto sprawić, by te dni były dla nich wyjątkowe – spróbujmy zaskoczyć dziadków jakimś oryginalnym prezentem, który przypomni im ich młodość.
 
 
Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny problem - co kupić komuś, kto ma wszystko i niczego nie potrzebuje? Jak co roku stajemy więc przed dylematem...
 
 
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby obdarować swoich dziadków nietypowym upominkiem, na „Rodzinne spotkania z tradycją", które odbędą się 17 stycznia o godz. 11.30. Tematem spotkania będą „Kwiatowe pocztówki na Dzień Babci i Dziadka - warsztaty wycinanki łowickiej".
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »