kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore po raz pierwszy została mamą. 37-letnia aktorka wraz z mężem Willem Kopelmanem przywitali pierwszego potomka. Para doczekała się dziewczynki.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore nie potrafi już zliczyć, ilu mężczyzn ją zraniło. Aktorka twierdzi, że źródło tego problemu jest ukryte w jej dzieciństwie.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore miłość kojarzy się z... przepoconą koszulką. Aktorka uwielbia zapach swojego mężczyzny.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore nie należy do grona fanów portali społecznościowych. Aktorka poinformowała, że nie założy profilu na żadnym z popularnych serwisów, ponieważ woli kontaktować się z ludźmi w tradycyjny sposób.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore oburza się, gdy ktoś nazywa ją "celebrytką". Aktorka, która od ponad 30 lat gra w filmach, a ostatnio także reżyseruje, twierdzi, że określenie to umniejsza jej zasługi dla branży rozrywkowej.
 
 
Angelina Jolie fot. UIPAngelina Jolie i Jennifer Aniston znalazły się na szczycie rankingu najlepiej zarabiających kobiet Hollywood.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »