kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

W sklepach pojawiły się już nowe, jesienno-zimowe kolekcje ubrań i obuwia. Projektanci perfum też nie próżnowali w wakacje. Na rynku pojawiło się kilka nowości, które warto przetestować. Początek jesieni czy zimy – każda okazja jest dobra, by zrobić sobie pachnący prezent.
 
 
fot. Wild EyesPrawie 60% osób korzystających z soczewek kontaktowych uważa, że ich noszenie zamiast okularów podnosi ich samoocenę, a razem około 80% osób twierdzi, że wiedzie im się lepiej i ich życie stało się pełniejsze odkąd noszą soczewki kontaktowe zamiast okularów (według badań przeprowadzonych w USA w roku 1999 przez Roper Starch Worldwide).
 
 
fot. Miu MiuW czasie karnawału bardzo ważnym elementem stroju są buty. Muszą być oczywiście wygodne i pasujące do kreacji. Warto też zadbać, by były oryginalne. Czasami prosta, skromna sukienka staje się dzięki pantofelkom suknią balową, a my – Kopciuszkiem.
 
 
fot. FurlaKażda z nas może mieć inny styl ubierania, preferować inną kolorystykę, kochać różnych projektantów. Niektóre uwielbiają dodatki i przepych, inne wybierają minimalizm. Ale wszystkie kobiety łączy...torebka. Każda musi ją mieć. Oczywiście zgodnie z własnymi zasadami – czyli każda z nas może mieć inną.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»