kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe doszedł do wniosku, że życie na trzeźwo jest o wiele prostsze i przyjemniejsze.
 
 
Wiemy już, kim jest tajemnicza dziewczyna Daniela Radcliffe'a. Aktor od dłuższegDaniel Radcliffe fot. Warner Bros. Poland czasu nie ukrywał, że ma dziewczynę, jednak nie chciał ujawnić jej tożsamości.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros Entertainment PolskaGwiazdor serii filmów o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, myśli o swojej poza ekranowej karierze. Aktor chciałby studiować archeologię. 21-letni Brytyjczyk twierdzi też, że nie otrzymał głównej roli w "Harrym Potterze" dlatego, że był naprawdę świetnym aktorem, a zwycięstwo w castingu zapewnił mu odpowiedni wygląd.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandDaniel Radcliffe był uzależniony od alkoholu. 21-letni aktor, który przed dekadą zdobył międzynarodową popularność dzięki głównej roli w serii o Harrym Potterze, przez długi czas ukrywał swój problem.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros Entertainment PolskaDaniel Radcliffe twierdzi, że każdy aktor, który wcieliłby się w postać Harry'ego Pottera, zdobyłby sławę i uznanie. Skromny 21-latek przekonuje, że nie jest "nikim wyjątkowym", a uwielbienie dla jego osoby wynika tylko i wyłącznie z roli, jaką grał przez ostatnie 10 lat.
 
 
Gary Oldman twierdzi, że Daniel Radcliffe ma przed sobą świetlaną przyszłość. Aktor, który pracował z młodszym kolegą na planie filmów o Harrym Potterze, wypowiada się o 22-latku w samych superlatywach.
 
 
Leonardo DiCaprio został obwołany najbardziej dochodowym aktorem 2010 roku. Magazyn "Forbes" sporządził ranking hollywoodzkich gwiazd, których angaż najbardziej opłacił się filmowcom. DiCaprio bez problemu wspiął się na szczyt zestawienia dzięki rolom w filmach "Wyspa tajemnic" i "Incepcja" (każdy z nich zarobił ponad 650 milionów dolarów na całym świecie).
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson zdradziła, że jej koledzy z planu kinowej serii o Harrym Potterze bardzo zmienili się przez lata. Przed rozpoczęciem wielkiej przygody z Hollywood Daniel Radcliffe i Rupert Grint, czyli filmowi Harry i Ron, zachowywali się zupełnie inaczej, niż dziś.
 
 
Johnny Deep zyskał miano najlepiej zarabiającego aktora w rankingu "Forbes". Gwiazdor awansował z 10. pozycji na 1. miejsce w ciągu zaledwie jednego roku. Zawdzięcza to ogromnemu wynagrodzeniu za rolę Kapelusznika w kinowym hicie Tima Burtona "Alicja w Krainie Czarów", a także 15 milionom dolarów zainkasowanym za udział w nadchodzącym dramacie "The Tourist", w którym gra także Angelina Jolie. Polska premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2011 roku.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »