kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Egzotyka wciąż zyskuje na wartości. Jeszcze nie tak dawno nasi rodacy lecąc na urlop np. do Brazylii musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 8-10 tys. zł na osobę. Dziś jest to ponad 4 razy mniej. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta.
 
 
fot. SwatchZgodnie z chińskimi przekonaniami sięgającymi czasów Buddy każdy rok jest nierozerwalnie powiązany z jednym z dwunastu zwierząt - bawołem, psem, królikiem, koniem itd. Chińczycy wierzą, że ludzie urodzeni w danym roku przyjmują jedną z cech zwierzęcia patrona. Rok Bawołu powinien przynieść dobrobyt. Pomyślności nie zapewni jednak samo szczęście, a wytężona, wytrwała i uczciwa praca.<p style="text-align: justify" class="MsoNormal">
 
 
© photoinsel - Fotolia.comKontrola wyrobów włókienniczych (m.in. bielizny osobistej, ręczników oraz tkanin) przeprowadzona przez Inspekcję Handlową na zlecenie UOKiK wykazała szereg uchybień. Najczęstsze z nich to: niewłaściwe oznakowanie, sprzeczne informacje dotyczące składu i konserwacji, brak danych dotyczących producenta i importera. Dotyczą one blisko 40% przebadanych produktów. Najgorzej wypadły produkty pochodzące z Chin, Indonezji, Indii, Wietnamu, Korei, Turcji, Tajwanu oraz Tajlandii – aż co drugi przebadany wzbudził wątpliwości Inspekcji Handlowej.
 
 
© TheFinalMiracle - Fotolia.comNa fali popularności filmów rodem z Bollywood także w naszych mieszkaniach cora częściej zaczynają pojawiać się orientalne akcenty. Urządzenie wnętrza we wschodnim stylu nie jest ani specjalnie trudne, ani kosztowne. Liczy się głównie – jak to zwykle bywa – dobry pomysł i inwencja.
 
 
Zhang Yin zaczynała biznes przed 20 laty z równowartością 3 tys. dolarów w kieszeni. Teraz jej majątek wyceniony został na 3,4 mld dolarów - donosi "Życie Warszawy".
 
 
Chiny. Najludniejszy kraj świata, szczycący się szybkim rozwojem gospodarczym, wzrostem stopy życiowej obywateli i ogólną atmosferą „ogólnej szczęśliwości”. Ten sielankowy obraz psują nieco doniesienia zachodnich agencji informacyjnych, które pokazują światu zupełnie inne Chiny: kraj autorytarny, rządzony przez nieznoszącą jakichkolwiek form sprzeciwu Komunistyczną Partię Chin. Chińska konstytucja zawiera wprawdzie przepisy chroniące podstawowe prawa obywateli, ale w praktyce są one często ignorowane.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»