kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Aliganza Fashion AgencyChoć żyjemy w XXI wieku, każdy na pewno zna klimat cudownych lat '50. Koło tak wyrazistego okresu w kulturze nie da się przejść obojętnie. Na srebrnym ekranie królowały filmy z Audrey Hepburn i zjawiskową Grace Kelly, a szybsze bicie serc milionów kobiet wywoływał boski nonkonformista - James Dean. Koncerty grał Elvis Presley, a sale balowe i parkiety dancingów emanowały kobiecością.
 
 
fot. CacharelLato to specyficzna pora, także dla zapachów. Odrzucamy te ciężkie, nawet najbardziej zmysłowe, a sięgamy po perfumy lekkie, świeże. Szukamy ochłodzenia w czasie upałów i świeżości w ciepłe wieczory. Projektanci wiedzą o tym. Dlatego na lato komponują nowe zapachy lub oferują nam limitowane edycje już istniejących. Sprawdź czym możesz pachnieć tego lata.
 
 
fot. CacharelŚwietnym walentynkowym prezentem dla niej i dla niego będę zapewne perfumy, bo przecież uwodzić można także zapachem. A poza tym dobrane odpowiednio zestawy z tej samej linii zapachowej dla obojga są jak metaforyczne obrączki.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »