kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. praca w ITWielu z nas zapomina, że dokumenty rekrutacyjne są najważniejszą wizytówką kandydata na pracownika. W branży IT, jak i w każdej innej, szukając pracy należy przyłożyć się do własnego CV. Przy dużej konkurencji na rynku pracy, już pierwsza prezentacja dokumentów rekrutacyjnych może zdecydować o przyszłości.
 
 
© apops - Fotolia.comDziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem. W Polsce bez pracy jest około 2 milionów osób. Dlaczego nie mogą znaleźć zatrudnienia? Duża część kłopotów z pozyskaniem wakatu wynika z błędów popełnianych na etapie szukania pracy lub nie wykorzystywania do tego celu wszystkich możliwych metod. Eksperci agencji zatrudnienia ManpowerGroup, podpowiadają jak skutecznie szukać pracy.
 
 
Z psem w parku, w Paryżu z narzeczoną, a nawet w stroju kąpielowym na plaży - wyobraźnia starających się o pracę nie zna granic. Jakie są trzy najczęstsze błędy popełniane przy wyborze fotografii do podania o pracę?
 
 
CV i list motywacyjny to dwa podstawowe dokumenty aplikacyjne. Powinny być napisane tak, aby skłonić potencjalnego pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety, często zdarza się tak, że sami grzebiemy swoje szanse na dobrą pracę robiąc proste błędy przy tworzeniu aplikacji.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »