kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsZaczyna się dzielenie majątku między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Gwiazdorska para, która jest w trakcie rozwodu sprzedaje kilka swych posiadłości.
 
 
fot. Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie i Brad Pitt chcą adoptować kolejne dziecko.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsIstnieje szansa, że Brad Pitt i Angelina Jolie staną na ślubnym kobiercu już w maju. Wedle plotek, Pitt i Jolie zdobyli pod koniec lutego urzędowe pozwolenie na ślub, które zachowa ważność przez 90 dni.
 
 
Angelina Jolie fot. MonolithAngelina Jolie najwyraźniej nie potrafi sobie zaskarbić przyjaźni kobiet.
 
 
Angelina Jolie fot. UIPBrad Pitt jest w stanie zapłacić 10 milionów dolarów za sekstaśmę Angeliny Jolie, aby nikt jej nie mógł zobaczyć.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsNa miejsce świętowania swoich 37. urodzin Angelina Jolie wybrała Egipt.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie, w przeciwieństwie do wielu innych zaręczonych kobiet, chciałaby przytyć przed ślubem.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie ujawnili, że się zaręczyli. Menadżerka Brada Pitta, Cynthia Pett-Dante, potwierdziła to, na co liczyła prasa brukowa od początku związku pary.
 
 
Angelina Jolie fot. UIPBrad Pitt i Angelina Jolie chcą adoptować kolejne dziecko. W internecie pojawiły się plotki, iż Brad Pitt i Angelina Jolie planują kolejną adopcję.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie przeznaczyli 340 tysięcy dolarów na pomoc głodującym Somalijczykom. Pieniądze powędrowały na konto organizacji Humanitarian Initiative Just Relief Aid, która opiekuje się kobietami wysiedlonymi z ogarniętej wojną Somalii. Darowizna pozwoli na rozbudowę obozu Badbaado w Mogadiszu, który przyjmuje codziennie około 300 kobiet i dzieci.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»