kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Bezpłatne badania, seminaria i porady lekarskie, pokazy klubów fitness, a także masa przydatnych informacji na temat profilaktyki i dbania o zdrowie – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla gości „Ogólnopolskich Targów Zdrowia od A do Z” w warszawskim centrum handlowo-rozrywkowym Blue City. Odbędą się one w dniach 13-14 października.
 
 
Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City w Warszawie po raz trzeci przemieni się w ogromny salon kosmetyczny, w którym klientki będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących urody. Na akcję „Wzbogacamy życie kobiet’ zaprasza 17, 18 i 19 sierpnia.
 
 
fot. Blue CityW dniach 6, 7 i 8 lipca centrum handlowo - rozrywkowe Blue City w Warszawie przemieni się w ogromny salon kosmetyczny, w którym klientki będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących urody.
 
 
fot. SelettiPierwszy w Europie Wschodniej showroom z produktami wyposażenia i aranżacji wnętrz otwiera 23 czerwca firma Seletti w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City w Warszawie.
 
 
fot. Lolly PopLolly Pop boutique swoim klimatem przypomina mekki shoppingowe dla miejskich indywidualistów Londynu, Berlina czy też Tokio, a jego asortyment odzwierciedla najnowsze trendy spotykane na ulicach tych kultowych miast.
 
 
fot. Blue CityDziennikarze miesięcznika Warsaw Point ocenili warszawskie centra handlowe. Brano pod uwagę między innymi ofertę, udogodnienia dla klientów i bezpieczeństwo. W rankingu zwyciężyło centrum handlowo – rozrywkowe Blue City.
 
 
fot. Blue CityCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City przy współpracy z najemcami, przygotowało ofertę dla wszystkich, którzy chcą, by ten dzień był wyjątkowy. Akcja „Walentynkowe Blue City” rozpocznie się 5 lutego i potrwa do 18 lutego br.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»