kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Beyoncé Knowles fot. Sony MusicUjawniono listę najlepiej opłacanych muzyków 2016 roku. Na szczycie listy znalazła się Beyoncé.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicGoogle ujawnił listę najczęściej wyszukiwanych piosenek i artystów 2016 roku. Zwyciężyła Beyoncé.
 
 
fot. Beyonce Knowles fot. Sony MusicW sieci pojawiły się spekulacje, iż Beyoncé jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.
 
 
Jay-Z fot. Universal Music PolskaJay-Z odniósł się do wiadomości w sprawie domniemanej ciąży jego żony, Beyoncé. Jak przekonuje raper, są one nieprawdziwe.
 
 
Radzimir Dębski fot. Mateusz NasternakJimek, czyli polski kompozytor i producent Radzimir Dębski, został zwycięzcą światowego konkursu Beyoncé na najlepszy remiks kawałka "End Of Time".
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Według nieoficjalnych doniesień ma to być dziewczynka.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé szykuje kolekcję ubrań dla przyszłych matek. Gwiazda sama spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w lutym. Z tego powodu dla siebie i innych kobiet w błogosławionym stanie postanowiła przygotować specjalną linię strojów.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Sony MusicBeyoncé i Jay-Z spodziewają się pierwszego dziecka. Trzymająca się za brzuch wokalistka wzbudziła największe zainteresowanie podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Jej przedstawiciel potwierdził, że Knowles jest w ciąży.
 
 
Beyoncé Knowles fot. Parkwood PicturesBeyoncé, żona Jaya-Z, spodziewa się podobno dziecka. Amerykańskie media donoszą, że gwiazda jest w pierwszym trymestrze.
 
 
fot. Beyoncé HeatBeyoncé Knowles stworzyła własne perfumy. Zapach nosi nazwę "Beyoncé Heat".
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»