kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

21 lutego startuje III edycja konkursu „Mistrzostwa Polski w zakupach Avanti i MasterCard”. Tegoroczne Mistrzostwa obejmą swoim zasięgiem 6 największych miast w Polsce: Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź i Warszawę.
 
 
fot. Avanti„Avanti” kolejny raz zaprasza na weekend zniżek „Z Avanti taniej”. W październikowym wydaniu miesięcznika znalazły się kupony rabatowe na zakup ubrań i dodatków ponad 60 marek w sklepach w całej Polsce. Dodatkowo czytelniczki magazynu mogą wziąć udział w „Wielkim Konkursie Avanti”, przygotowanym wspólnie z Radiem Roxy FM.
 
 
Od 30 czerwca czytelniczki „Avanti” oraz słuchaczki Radia Złote Przeboje i Roxy FM mogą wziąć udział w konkursie „Dziewczyny nie płacą!”. Zwyciężczynie zabawy otrzymają do 1000 zł na zakup wybranych ubrań prezentowanych w aktualnym numerze miesięcznika „Avanti”.
 
 
Kwietniowe „Avanti” ogłasza drugą edycję Mistrzostw Polski w zakupach. W konkursie, którego finał zostanie rozegrany 31 maja, łączna pula nagród wynosi prawie 50 000 zł.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»