kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

21 lutego startuje III edycja konkursu „Mistrzostwa Polski w zakupach Avanti i MasterCard”. Tegoroczne Mistrzostwa obejmą swoim zasięgiem 6 największych miast w Polsce: Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź i Warszawę.
 
 
fot. Avanti„Avanti” kolejny raz zaprasza na weekend zniżek „Z Avanti taniej”. W październikowym wydaniu miesięcznika znalazły się kupony rabatowe na zakup ubrań i dodatków ponad 60 marek w sklepach w całej Polsce. Dodatkowo czytelniczki magazynu mogą wziąć udział w „Wielkim Konkursie Avanti”, przygotowanym wspólnie z Radiem Roxy FM.
 
 
Od 30 czerwca czytelniczki „Avanti” oraz słuchaczki Radia Złote Przeboje i Roxy FM mogą wziąć udział w konkursie „Dziewczyny nie płacą!”. Zwyciężczynie zabawy otrzymają do 1000 zł na zakup wybranych ubrań prezentowanych w aktualnym numerze miesięcznika „Avanti”.
 
 
Kwietniowe „Avanti” ogłasza drugą edycję Mistrzostw Polski w zakupach. W konkursie, którego finał zostanie rozegrany 31 maja, łączna pula nagród wynosi prawie 50 000 zł.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »