kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. ESPRITDamskie kolekcje Esprit - Women Casual, Women Collection, i EDC są w tym sezonie klasyczne i ponadczasowe. Wpływy z przeszłych epok ukazane są w nowym, współczesnym ujęciu. Ostra sylwetka lat 60-tych w stylu Twiggy, lata 40-te i 50-te w stylu Audrey Hepburn, Jackie Onassis i Grace Kelly są inspiracją, ale Esprit nie powiela ich bezkrytycznie.
 
 
Magazyn Viva opublikował listę najlepiej ubranych kobiet świata. Znajdują się na niej nie tylko współczesne gwiazdy, ale i te, które wyznaczały trendy w modzie dawno temu, a często są wzorem dla współczesnych nam elegantek.
 
 
fot. WranglerW sezonie wiosenno-letnim 2007 Wrangler przedstawia kolekcję Blue Bella. Nazwa Blue Bella odnosi się do dżinsu (Blue) oraz do piękna (Bella). Kolekcja męska na ten sezon ukazuje natomiast dwa charakterystyczne trendy: jeden określany jako „miejscy nomadzi” (urban nomads), a drugi propagujący organiczny wygląd i dotyk (organic look&feel).
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»