kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. ESPRITDamskie kolekcje Esprit - Women Casual, Women Collection, i EDC są w tym sezonie klasyczne i ponadczasowe. Wpływy z przeszłych epok ukazane są w nowym, współczesnym ujęciu. Ostra sylwetka lat 60-tych w stylu Twiggy, lata 40-te i 50-te w stylu Audrey Hepburn, Jackie Onassis i Grace Kelly są inspiracją, ale Esprit nie powiela ich bezkrytycznie.
 
 
Magazyn Viva opublikował listę najlepiej ubranych kobiet świata. Znajdują się na niej nie tylko współczesne gwiazdy, ale i te, które wyznaczały trendy w modzie dawno temu, a często są wzorem dla współczesnych nam elegantek.
 
 
fot. WranglerW sezonie wiosenno-letnim 2007 Wrangler przedstawia kolekcję Blue Bella. Nazwa Blue Bella odnosi się do dżinsu (Blue) oraz do piękna (Bella). Kolekcja męska na ten sezon ukazuje natomiast dwa charakterystyczne trendy: jeden określany jako „miejscy nomadzi” (urban nomads), a drugi propagujący organiczny wygląd i dotyk (organic look&feel).
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »