kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© apops - Fotolia.comAssessment center to jedna z metod rekrutacji, pozwalająca wszechstronnie sprawdzić kompetencje przyszłego pracownika. Korzystają z niej głównie duże korporacje, ale zdarza się też, że mniejsze firmy decydują się na szczególną formę rozmowy rekrutacyjnej. Co wiemy o tym sposobie weryfikowania kandydatów do pracy?
 
 
Masowe wyjazdy Polaków za granicę i coraz większe braki kadrowe na naszym rynku pracy spowodowały, że firmy muszą coraz częściej konkurować między sobą o wykwalifikowanych pracowników. Jeszcze kilka lat temu na ogłoszenie o wolnych miejscach pracy odpowiadało kilkunastu kandydatów, którzy starali się jak najlepiej zaprezentować potencjalnemu pracodawcy. Dziś także firmy starają się pokazać w taki sposób, aby zachęcić poszukujących zatrudnienia do wybrania właśnie ich oferty.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »