kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jennifer Lawrence fot. Forum FilmOstatnie dni należały do Jennifer Lawrence. Młoda aktorka nie tylko zdobyła Oscara za kreację w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia", ale stała się także ulubienicą sieci.
 
 
fot. Antoine Taveneaux, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsObraz "Argo" Bena Afflecka otrzymał Oscara za najlepszy film 2012 roku.
 
 
Anne Hathaway fot. Marc Platt ProductionsAnne Hathaway porównała sławę do uzależnienia od narkotyków. Aktorka twierdzi, że zarówno z jednym, jak i z drugim nie jest łatwo sobie poradzić.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePixAnne Hathaway jest zbyt ufna w stosunku do mężczyzn. Aktorka, której były chłopak, Raffaello Follieri, został skazany w 2008 roku na cztery i pół roku więzienia za malwersacje finansowe i wyłudzenie milionów dolarów, przyznaje, że zbyt szybko ufa ludziom.
 
 
Anne Hathaway fot. Forum FilmTim Burton wyznał, że tworząc postać Białej Królowej w adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" wzorował się na Nigelli Lawson. Gwiazda brytyjskiego programu o gotowaniu ma specyficzne "szaleństwo w oczach", które Burton chciał oddać na ekranie.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePixAnne Hathaway jest otwarta na występy w niezależnych filmach. Młoda Amerykanka zyskała sławę dzięki wielkim hollywoodzkim produkcjom, nie zamierza jednak zamykać się na mniej stereotypowe role.
 
 
Anne Hathaway i Helena Bonham Carter dołączą do obsady filmu "Alice in Wonderland" Tima Burtona.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePix postanowiła oczyścić swój organizm i porzucić szkodliwe nałogi. Po rozstaniu z Raffaello Follierim aktorka oddała się ulubionym uciechom - paleniu papierosów i piciu alkoholu. Teraz jednak doszła do wniosku, że czas z tym skończyć.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »