kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jennifer Lawrence fot. Forum FilmOstatnie dni należały do Jennifer Lawrence. Młoda aktorka nie tylko zdobyła Oscara za kreację w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia", ale stała się także ulubienicą sieci.
 
 
fot. Antoine Taveneaux, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsObraz "Argo" Bena Afflecka otrzymał Oscara za najlepszy film 2012 roku.
 
 
Anne Hathaway fot. Marc Platt ProductionsAnne Hathaway porównała sławę do uzależnienia od narkotyków. Aktorka twierdzi, że zarówno z jednym, jak i z drugim nie jest łatwo sobie poradzić.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePixAnne Hathaway jest zbyt ufna w stosunku do mężczyzn. Aktorka, której były chłopak, Raffaello Follieri, został skazany w 2008 roku na cztery i pół roku więzienia za malwersacje finansowe i wyłudzenie milionów dolarów, przyznaje, że zbyt szybko ufa ludziom.
 
 
Anne Hathaway fot. Forum FilmTim Burton wyznał, że tworząc postać Białej Królowej w adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" wzorował się na Nigelli Lawson. Gwiazda brytyjskiego programu o gotowaniu ma specyficzne "szaleństwo w oczach", które Burton chciał oddać na ekranie.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePixAnne Hathaway jest otwarta na występy w niezależnych filmach. Młoda Amerykanka zyskała sławę dzięki wielkim hollywoodzkim produkcjom, nie zamierza jednak zamykać się na mniej stereotypowe role.
 
 
Anne Hathaway i Helena Bonham Carter dołączą do obsady filmu "Alice in Wonderland" Tima Burtona.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePix postanowiła oczyścić swój organizm i porzucić szkodliwe nałogi. Po rozstaniu z Raffaello Follierim aktorka oddała się ulubionym uciechom - paleniu papierosów i piciu alkoholu. Teraz jednak doszła do wniosku, że czas z tym skończyć.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»