kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Anna Paquin fot. HBOAnna Paquin i jej mąż Stephen Moyer wkrótce przywitają na świecie bliźnięta.
 
 
Anna Paquin fot. HBOLaureatka Oscara, a obecnie gwiazda serialu "Czysta krew" jest przy nadziei. Ojcem dziecka jest jej mąż, a zarazem partner z planu Stephen Moyer.
 
 
Stephen Moyer fot. HBOOd 1 października polscy telewidzowie będą mogli śledzić czwarty sezon serialu "Czysta krew". W tym samym czasie w Stanach będą trwały prace nad piątą odsłoną hitu.
 
 
Joe Manganiello fot. HBOW przyszłym tygodniu do Polski przyleci jeden z gwiazdorów serialu "Czysta krew" - Joe Manganiello, odtwórca roli wilkołaka Alcide'a Herveaux.
 
 
Anna Paquin fot. Forum FilmAnna Paquin dopiero niedawno uświadomiła sobie, jak bardzo jest popularna. Od jakiegoś czasu aktorka musi radzić sobie z natrętnymi fanami, którzy potrafią prosić o ją zdjęcie lub autograf nawet w toalecie.
 
 
Anna Paquin fot. Forum Film26 czerwca premiery doczeka się czwarty sezon serialu "Czysta krew". Do sieci trafił trailer nowych odcinków telewizyjnego hitu.
 
 
Stephen Moyer fot. HBOStephen Moyer nie należy do fanów horroru. Gwiazdor serialu "Czysta krew" wie, że sceny przedstawione na ekranie są fikcją, lecz mimo to nie potrafi opanować nerwów. Moyer twierdzi też, że jego żona, Anna Paquin, jest "szalona", ponieważ zdecydowała się na udział w realizacji filmu "Krzyk 4".
 
 
Anna Paquin fot. Forum FilmTwórcy serialu "Czysta krew" rozważają nakręcenie pełnometrażowej produkcji o wampirach z Bon Temps.
 
 
Anna Paquin fot. Forum FilmAnna Paquin ma dosyć sztucznej krwi, którą musi spożywać na planie serialu "Czysta krew". Aktorka wciela się w serii o wampirach w postać Sookie Stackhouse.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»