kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Marka BHS (British Home Stores) powstała w roku 1931 w Anglii, gdzie obecnie jest drugą co do wielkości marką ubraniową. W chwili obecnej na świecie jest ok. 150 sklepów i ich liczba stale rośnie. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Warszawie w Arkadii.
 
 
Poszukujący pracy młodzi ludzie bardzo chętnie wyjeżdżają „za chlebem” za granicę. Najpopularniejsze od wielu lat kierunki emigracji zarobkowej to Stany Zjednoczone oraz kraje Europy Zachodniej, głównie Niemcy i Anglia. Ostatnio na mapie krajów, w których nasi obywatele szukają pracy, pojawiły się miejsca dotąd traktowane po macoszemu, a nawet wzgardliwie – kraje położone na wschód od Polski.
Polscy fachowcy pracujący za wschodnią granicą mogą liczyć na równie wysokie zarobki jak te, które oferują firmy zachodnie. Przy znacznie niższych kosztach utrzymania praca na Ukrainie czy w Rosji może okazać się bardzo dochodowa.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»