kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Tamagotchi"Tamagotchi" – scenariusz Grażyny Treli i Marcina Wrony zwyciężył w Polskiej Edycji Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill 2007, organizowanego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Ogłoszenie zwycięskiego tytułu odbyło się 8 marca w kinie Muranów w Warszawie. Do udziału w konkursie zgłoszono w tym roku w sumie 150 prac - najwięcej w historii polskiej edycji Hartley-Merrill.
 
 
Po raz dziewiąty Polska Akademia filmowa rozdała statuetki Orłów 2007, polskiego odpowiednika Oscarów. Właściwie wszystko rozegrało się między trzema filmami: „Placem Zbawiciela”, „Jasminum” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
 
 
Sekwencją realizowaną w Starym Dzikowie i Jarosławiu w Podkarpackiem w poniedziałek 8 stycznia 2007 roku zakończyły się zdjęcia do filmu "Post mortem. Opowieść katyńska" w reżyserii Andrzeja Wajdy. W zdjęciach brali udział: Jan Englert, Artur Żmijewski i Andrzej Chyra oraz około 400-osobowa grupa statystów. Premiera filmu planowana jest na wrzesień 2007 roku.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»