kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Tamagotchi"Tamagotchi" – scenariusz Grażyny Treli i Marcina Wrony zwyciężył w Polskiej Edycji Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill 2007, organizowanego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Ogłoszenie zwycięskiego tytułu odbyło się 8 marca w kinie Muranów w Warszawie. Do udziału w konkursie zgłoszono w tym roku w sumie 150 prac - najwięcej w historii polskiej edycji Hartley-Merrill.
 
 
Po raz dziewiąty Polska Akademia filmowa rozdała statuetki Orłów 2007, polskiego odpowiednika Oscarów. Właściwie wszystko rozegrało się między trzema filmami: „Placem Zbawiciela”, „Jasminum” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
 
 
Sekwencją realizowaną w Starym Dzikowie i Jarosławiu w Podkarpackiem w poniedziałek 8 stycznia 2007 roku zakończyły się zdjęcia do filmu "Post mortem. Opowieść katyńska" w reżyserii Andrzeja Wajdy. W zdjęciach brali udział: Jan Englert, Artur Żmijewski i Andrzej Chyra oraz około 400-osobowa grupa statystów. Premiera filmu planowana jest na wrzesień 2007 roku.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »