kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus dołączyła do doborowego towarzystwa, które nagrywa album "Chimes Of Freedom: Songs Of Bob Dylan Honoring 50 Years of Amnesty International".
 
 
Kończy się już trwająca od 24 sierpnia kampania Świat Wolny od Kary Śmierci, której celem jest przedłużenie o kolejny rok moratorium na wykonywanie kary śmierci i zamiana orzeczonych już wyroków śmierci na inne wyroki. 30 listopada - w rocznicę upamiętniającą zniesienie kary śmierci po raz pierwszy w historii - działacze Amnesty International zorganizują w Warszawie happening, podczas którego będą zbierać podpisy pod petycjami do ambasad Iranu i Japonii odnośnie odstąpienia od wykonania wyroków śmierci na Delarze Darabi i Okunishi Masaru.
 
 
© matttilda - Fotolia.com8 grudnia Amnesty International po raz ósmy organizuje 24-godzinny Międzynarodowy Maraton Pisania Listów. Ta coroczna akcja broni konkretnych osób, które padły ofiarą naruszeń praw człowieka na całym świecie. W tym roku uczestnicy maratonu będą pisać listy przede wszystkim na rzecz kobiet: obrończyń praw człowieka, prześladowanych za poglądy polityczne czy doświadczających różnych form przemocy.
 
 
W najbliższą niedzielę, 20 maja, przez Warszawę przejedzie autobus pełen aktywistów i sympatyków Amnesty International. Pod odpowiednimi ambasadami wygwiżdżą oni naruszenia praw człowieka dokonywane przez rządy pięciu krajów: USA, Syrii, Białorusi, Iranie i Chinach. Pod każdą upomną się o poszanowanie praw konkretnej osoby.
 
 
© diego cervo - Fotolia.comWe wtorek, 6 marca, w Warszawie, odbędzie się panel o kulturowym podłożu przemocy wobec kobiet na Białorusi i w Polsce oraz tym, jak to podłoże przekłada się na politykę.
 
 
Jennifer Lopez została nagrodzona przez międzynarodową organizację Amnesty International za rolę w filmie „Bordertown” opowiadającym o masowych zabójstwach młodych kobiet dokonanych w Meksyku. J. Lo jest także współproducentką tego obrazu.
 
 
Filmy kampanii 'Stop Przemocy Wobec Kobiet' Amnesty International pojawiły się w Internecie Amnesty International dwoma makabrycznymi filmami reklamowymi “Fight Club”, będącymi częścią kampanii przeciwko przemocy w domu rozpoczyna ostatni etap projektu: Stop Przemocy Wobec Kobiet. Amnesty wyprodukował dwa filmy, jeden mający zwracać uwagę mężczyzn, a drugi ma na celu zwiększenie świadomości wśród kobiet.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»