kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miley Cyrus fot. Forum FilmMiley Cyrus dołączyła do doborowego towarzystwa, które nagrywa album "Chimes Of Freedom: Songs Of Bob Dylan Honoring 50 Years of Amnesty International".
 
 
Kończy się już trwająca od 24 sierpnia kampania Świat Wolny od Kary Śmierci, której celem jest przedłużenie o kolejny rok moratorium na wykonywanie kary śmierci i zamiana orzeczonych już wyroków śmierci na inne wyroki. 30 listopada - w rocznicę upamiętniającą zniesienie kary śmierci po raz pierwszy w historii - działacze Amnesty International zorganizują w Warszawie happening, podczas którego będą zbierać podpisy pod petycjami do ambasad Iranu i Japonii odnośnie odstąpienia od wykonania wyroków śmierci na Delarze Darabi i Okunishi Masaru.
 
 
© matttilda - Fotolia.com8 grudnia Amnesty International po raz ósmy organizuje 24-godzinny Międzynarodowy Maraton Pisania Listów. Ta coroczna akcja broni konkretnych osób, które padły ofiarą naruszeń praw człowieka na całym świecie. W tym roku uczestnicy maratonu będą pisać listy przede wszystkim na rzecz kobiet: obrończyń praw człowieka, prześladowanych za poglądy polityczne czy doświadczających różnych form przemocy.
 
 
W najbliższą niedzielę, 20 maja, przez Warszawę przejedzie autobus pełen aktywistów i sympatyków Amnesty International. Pod odpowiednimi ambasadami wygwiżdżą oni naruszenia praw człowieka dokonywane przez rządy pięciu krajów: USA, Syrii, Białorusi, Iranie i Chinach. Pod każdą upomną się o poszanowanie praw konkretnej osoby.
 
 
© diego cervo - Fotolia.comWe wtorek, 6 marca, w Warszawie, odbędzie się panel o kulturowym podłożu przemocy wobec kobiet na Białorusi i w Polsce oraz tym, jak to podłoże przekłada się na politykę.
 
 
Jennifer Lopez została nagrodzona przez międzynarodową organizację Amnesty International za rolę w filmie „Bordertown” opowiadającym o masowych zabójstwach młodych kobiet dokonanych w Meksyku. J. Lo jest także współproducentką tego obrazu.
 
 
Filmy kampanii 'Stop Przemocy Wobec Kobiet' Amnesty International pojawiły się w Internecie Amnesty International dwoma makabrycznymi filmami reklamowymi “Fight Club”, będącymi częścią kampanii przeciwko przemocy w domu rozpoczyna ostatni etap projektu: Stop Przemocy Wobec Kobiet. Amnesty wyprodukował dwa filmy, jeden mający zwracać uwagę mężczyzn, a drugi ma na celu zwiększenie świadomości wśród kobiet.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »