kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Je¶li nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce s± dyskryminowane w pracy?

 
 

Colin Farrell postanowił rozstać się z Alicj± Bachled±-Curu¶ - informuj± media.
 
 
Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell fot. MonolithAlicji Bachledzie-Curu¶ niezbyt przeszkadza fakt, że nagranie stosunku Colina Farrella z inn± kobiet± obejrzeli jej rodzice.
 
 
Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell fot. Monolith"Ondine" to magiczna opowie¶ć o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękn± i niezwykle tajemnicz± dziewczynę (Alicja Bachleda-Curu¶).
 
 
Alicja Bachleda-Curu¶ fot. Monolith23 kwietnia do polskich kin trafi obraz "Ondine" z Alicj± Bachled±-Curu¶ i Colinem Farrellem w rolach głównych. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.
 
 
Sceny miłosne Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curu¶ zostały wycięte z filmu "Ondine". Reżyser obrazu, Neil Jordan, postanowił pozbawić swoje dzieło scen zbliżenia dwojga aktorów, którzy s± par± także poza ekranem.
 
 
Colin Farrell fot. UIPImię Henry Tadeusz Farrell nadała pierworodnemu synowi Alicja Bachleda-Curu¶. Chłopiec przyszedł na ¶wiat 7 paĽdziernika.
 
 
Colin Farrell fot. Kino ¦wiatNeil Jordan nie jest zaskoczony faktem, że Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curu¶ zostali par±. Reżyser filmu "Ondine", na planie którego zakochani się poznali, czuł od samego pocz±tku, że Farrella i Bachledę-Curu¶ ł±czy silna chemia.
 
 
Alicja Bachleda-Curu¶ podobno jest w ci±ży. Ojcem dziecka jest popularny irlandzki aktor, Colin Farrell.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedn± z najłatwiejszych, a jednocze¶nie najsmaczniejszych. Jedyna trudno¶ć to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»