kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Każdy może dołączyć do Macieja Stuhra 17 pażdziernika i zdobyć na bieżni środki wspierające rozbudowę Rejestru Potencjalnych Dawców Szpiku Fundacji Przeciwko Leukemii. W trakcie „Sztafety Życia" wszyscy chętni oddadzą próbkę krwi, powiększając zasoby Rejestru. Akcję wsparli również Małgorzata Glinka, Piotr Gruszka, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Nejman i Justyna Steczkowska.
 
 
W niedzielę, 3 sierpnia, stacja TVN24 wyemituje film pt. „Lekcja Agaty”, będący zapisem ostatnich miesięcy życia zmarłej na białaczkę siatkarki Agaty Mróz. Film został przygotowany przez księdza Macieja Makułę i Jacka Olszewskiego, męża Agaty. Agata Mróz walczyła z chorobą osiem lat. Zmarła 4 czerwca. Udało jej się urodzić córeczkę, Lilianę. Inni chorzy wciąż czekają na dawców szpiku, który może uratować ich życie.
 
 
Jedna z najlepszych polskich siatkarek Agata Mróz podjęła decyzję o przerwaniu sportowej kariery. Jej decyzja spowodowana jest poważnymi problemami zdrowotnymi. Niewykluczone bowiem, że szansą na powrót do zdrowia zawodniczki będzie przeszczep szpiku kostnego - pisze "Gazeta Wyborcza".
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »