kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PolsatW codziennym życiu często zapominamy o innych, a szczególnie o tych, którzy potrzebują pomocy. Nie mamy czasu, aby pomyśleć, że wystarczy drobny gest, by pomóc innym walczyć o zdrowie i przywrócić im nadzieję na lepsze jutro. A wystarczy naprawdę niewiele – wystarczy chcieć. Pod takim właśnie hasłem 17 stycznia br. ruszyła kampania Fundacji Polsat, w której udział wzięły 22 gwiazdy telewizji oraz osobowości filmu, muzyki i nauki.
 
 
Tygodnik Newsweek opublikował listę najlepiej i najgorzej ubranych Polaków 2007 roku.
 
 
Wygląda na to, że tegoroczna wiosna będzie obfitować w śluby telewizyjnych gwiazd: na ślubnym kobiercu mają stanąć m.in. Magda Mołek (jej wybrankiem jest realizator dźwięku Remigiusz Kasztelnik), Alicja Resich – Modlińska (zaręczona z handlowcem Krzysztofem Jordanem) i Paulina Młynarska (jej narzeczonym jest dziennikarz Michael Moritz).
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »