kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Argania i czarnuszkaAtopowe Zapalenie Skóry (AZS) jest chorobą przewlekłą i dziedziczną. W okresie zimowym szczególnie dokuczliwie daje o sobie znać – w tym czasie zwykle nasilają się objawy choroby. Dla skóry osoby chorej na AZS to ciężki czas, wymagający odpowiedniego postępowania. Włączenie do diety i pielęgnacji olejów z arganii i czarnuszki może przynieść ulgę cierpiącym na to schorzenie.
 
 
Średnio dwoje na 10 dzieci choruje na atopowe zapalenie skóry. U 20% dzieci pierwsze objawy AZS wystąpią przed 6 miesiącem życia, kiedy dziecko jeszcze nie mówi, nie może się poskarżyć, ale niewątpliwie cierpi, bo zapalnie zmieniona skóra boli, sączy i swędzi.
 
 
W pierwszych miesiącach życia niemowlaka powstaje na jego ciele wiele podrażnień i zaczerwienień. Aż połowa wszystkich dzieci do dwunastego miesiąca życia cierpi na pieluszkowe zapalenie skóry, a każdy niemowlak doświadczył podrażnienia skóry pupy.
 
 
W wyniku znacznego poprawienia standardów higienicznych oraz postępu w rozwoju medycyny, układ immunologiczny człowieka nie jest zajęty walką z wirusami i bakteriami, lecz zaczyna występować przeciwko pyłkom, roztoczom, substancjom chemicznym zawartym w kosmetykach lub środkach piorących. Objawy alergiczne występują już u ponad 30% osób w populacji krajów rozwijających się.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»