kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. HooverPara w celach zdrowotnych i kosmetycznych wykorzystywana była od dawna. Dziś używana jest także w nowoczesnych urządzeniach AGD. Pranie parowe skutecznie niszczy alergeny, gotowanie - pozwala zachować wartości odżywcze potraw, prasowanie z użyciem pary ułatwia usuwanie zagnieceń.
 
 
fot. CandyW jaki sposób nowoczesny sprzęt może pomóc w oszczędzaniu energii? Warto poznać zielone rozwiązania i funkcje w urządzeniach AGD, dzięki którym można obniżyć rachunki za prąd i wodę.
 
 
© Paolese - Fotolia.comSą miejsca w domu, często pomijane w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów.
 
 
Osoby, które mają mało czasu na gotowanie obiadu wcale nie muszą z tego rezygnować. Wystarczy wykorzystać nowoczesne funkcje i rozwiązania w urządzeniach AGD, które pozwolą gotować szybciej!
 
 
fot. candy/shutterstockNa co dzień nie musimy korzystać z wysokich temperatur w pralkach czy zmywarkach. Kiedy jednak zmagamy się z alergenami, wirusami, bakteriami czy pasożytami – użycie specjalnych programów jest wręcz niezbędne.
 
 
fot. AltomMasz dosyć ciągłego przywierania potraw do dna podczas gotowania? Zmień sprzęt! Dobre i ładne garnki to podstawa udanego gotowania.
 
 
Przedsiębiorcy nie informują, co należy zrobić ze zużytym sprzętem gospodarstwa domowego – wynika z ostatniej kontroli Inspekcji Handlowej. UOKiK przypomina o prawach konsumentów. Zgodnie z prawem, w przypadku zakupu nowego sprzętu to na sprzedawcy ciąży obowiązek bezpłatnego przyjęcia starego, zużytego towaru od konsumenta
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comWedług raportu na temat hałasu, który powstał na zlecenie AEG-Electrolux, wielu konsumentów w całej Europie chciałoby, aby sprzęt gospodarstwa domowego pracował ciszej.
 
 
© amikosa - Fotolia.comPopularność otwartych kuchni spowodowała, że coraz częściej decydujemy się na zakup mocnego okapu. Dzięki niemu nie musimy czyścić szafek i ścian z tłustego osadu, a po mieszkaniu nie rozchodzi się niezbyt przyjemny zapach smażonej ryby czy gotowanej kapusty.
 
 
© Roman Milert - Fotolia.comPralka automatyczna – dawniej luksus dostępny nielicznym, dziś stoi w każdym niemal domu. W sklepach znajdziemy przeróżne modele pralek: od najmniejszych, przeznaczonych dla singli po duże, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Jak wybrać z nich tę najlepszą dla siebie?
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »