kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. HooverPara w celach zdrowotnych i kosmetycznych wykorzystywana była od dawna. Dziś używana jest także w nowoczesnych urządzeniach AGD. Pranie parowe skutecznie niszczy alergeny, gotowanie - pozwala zachować wartości odżywcze potraw, prasowanie z użyciem pary ułatwia usuwanie zagnieceń.
 
 
fot. CandyW jaki sposób nowoczesny sprzęt może pomóc w oszczędzaniu energii? Warto poznać zielone rozwiązania i funkcje w urządzeniach AGD, dzięki którym można obniżyć rachunki za prąd i wodę.
 
 
© Paolese - Fotolia.comSą miejsca w domu, często pomijane w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów.
 
 
Osoby, które mają mało czasu na gotowanie obiadu wcale nie muszą z tego rezygnować. Wystarczy wykorzystać nowoczesne funkcje i rozwiązania w urządzeniach AGD, które pozwolą gotować szybciej!
 
 
fot. candy/shutterstockNa co dzień nie musimy korzystać z wysokich temperatur w pralkach czy zmywarkach. Kiedy jednak zmagamy się z alergenami, wirusami, bakteriami czy pasożytami – użycie specjalnych programów jest wręcz niezbędne.
 
 
fot. AltomMasz dosyć ciągłego przywierania potraw do dna podczas gotowania? Zmień sprzęt! Dobre i ładne garnki to podstawa udanego gotowania.
 
 
Przedsiębiorcy nie informują, co należy zrobić ze zużytym sprzętem gospodarstwa domowego – wynika z ostatniej kontroli Inspekcji Handlowej. UOKiK przypomina o prawach konsumentów. Zgodnie z prawem, w przypadku zakupu nowego sprzętu to na sprzedawcy ciąży obowiązek bezpłatnego przyjęcia starego, zużytego towaru od konsumenta
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comWedług raportu na temat hałasu, który powstał na zlecenie AEG-Electrolux, wielu konsumentów w całej Europie chciałoby, aby sprzęt gospodarstwa domowego pracował ciszej.
 
 
© amikosa - Fotolia.comPopularność otwartych kuchni spowodowała, że coraz częściej decydujemy się na zakup mocnego okapu. Dzięki niemu nie musimy czyścić szafek i ścian z tłustego osadu, a po mieszkaniu nie rozchodzi się niezbyt przyjemny zapach smażonej ryby czy gotowanej kapusty.
 
 
© Roman Milert - Fotolia.comPralka automatyczna – dawniej luksus dostępny nielicznym, dziś stoi w każdym niemal domu. W sklepach znajdziemy przeróżne modele pralek: od najmniejszych, przeznaczonych dla singli po duże, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Jak wybrać z nich tę najlepszą dla siebie?
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»