kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 O serwisie
Kobiety.net.pl jest serwisem stworzonym dla coraz liczniejszej damskiej części internetu. To nie tylko źródło informacji, porad i komentarzy ale też miejsce, w którym cenny jest głos każdej kobiety - bez względu na to czy ma ona 15, 35 czy 75 lat, bez względu na to czy jest feministką, świadomą kobietą, młodą dziewczyną czy też ma konserwatywne poglądy na rolę kobiety w społeczeństwie.

Misją serwisu jest zachęcanie kobiet do większej aktywności w sieci, do odważnego wygłaszania poglądów, ale też do wzajemnego poznawania się. Kobiety są niezwykle różne - chcemy zaprezentować tę różnorodność, wyjść poza stereotypy dotyczące wieku, przekonań czy postaw, pokazać że bogactwo "damskich punktów widzenia" jest siłą a nie słabością kobiecej części internetu.

Pragniemy także pokazywać pełne spektrum głosów dotyczących kluczowych dla kobiet spraw - dlatego w dużej mierze oddajemy głos naszym Użytowniczkom. Chcemy, by każda z nas czuła się tu swobodnie i mogła swobodnie wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i dyskutować. Najważniejszą częścią portalu Kobiety.net.pl jest rozbudowany serwis społecznościowy łączący w sobie forum dyskusyjne, blogi, galerie zdjęć, strony startowe i wiele innych funkcjonalności pozwalających na łatwe stworzenie własnego inywidualnego miejsca w sieci.

W części redakcyjnej poruszamy zarówno tematy "lekkie" takie jak moda, wizaż czy ploteczki z życia gwiazd jak i te znacznie poważniejsze dotyczące związków, macierzyństwa, rodziny czy sytuacji kobiet w społeczeństwie. W portalu znajdują się także liczne porady i inspiracje związane z urządzaniem domu i ogrodu a także stale rosnąca baza sprawdzonych przepisów kulinarnych z całego świata, z możliwością dodawania własnych receptur przez Użytkowniczki serwisu.

Właścicielem serwisu jest:

KASAT Sp z o.o.
ul. Jaśminowa 2/4
55-080 Kąty Wrocławskie
Nr KRS: 0000281562 (Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy)
NIP: 896-12-57-678
Kapitał zakładowy: 62 400,00 zł

 
 

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »