Perfekcyjna pani domu
30-04-2007

 
© Konstantin Yuganov - Fotolia.comBrudne naczynia, stos niewyprasowanych rzeczy, półki aż uginające się pod nadmiarem kurzu. Tak wygląda dom, w którym domownicy toną w bałaganie. Już od 12 maja ,,Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style zrobi z tym porządek. Niestety nie posprząta za nas, ale udzieli nam cennych wskazówek jak to zrobić. Utrzymać porządek wbrew pozorom nie jest łatwo.

 
Anthea Turner jest wzorem dla wszystkich pań i panów domu. Jej dom jest bez skazy. Jak ona to robi? Otóż okazuje się, że wszystko zależy od dobrej organizacji. W programie ,,Perfekcyjna Pani Domu” Anthea podzieli się swoją wiedzą z widzami. Bałaganiarze mogą odetchnąć z ulgą - sprzątania też można się nauczyć.

Anthea Turner, znana brytyjska dziennikarka, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie każdy potrafi tak jak ona dbać o porządek. W każdym odcinku dziennikarka zaprasza dwie osoby do swojego zadbanego królestwa. Są to przeważnie kobiety, ale nie tylko. Do programu zgłaszają się również mężczyźni, którzy zrezygnowali z pracy, aby zająć się domem i wychowywaniem dzieci. Anthea rozpoczyna dla nich praktyczny kurs prowadzenia domu.

Nie oznacza to tylko utrzymywania w nim porządku, bo dobry gospodarz potrafi również wydać przyjęcie, przygotować pyszną kolację. Uczestnicy maja szansę się tego nauczyć. Jeżeli posłuchają Anthea’y przekonają się, że można mieć zadbany dom i z przyjemnością przyjmować w nim gości.

Nauka trwa dwa dni. Później bohaterowie programu wracają do swoich mieszkań i muszą zastosować się do udzielonych rad i wskazówek Anthea’y. Pod koniec tygodnia odwiedza ich, aby sprawdzić czy skorzystali z jej lekcji i poprawili wygląd swoich domostw. Wtedy rozstrzyga, który z jej uczniów okazał się najlepszy i kto zasłużył na miano najlepszej Pani domu lub najlepszego Pana domu.
 

Autor:Aleksandra Dudzisz
Źródło:()

Wydrukowano ze strony http://www.dom.kobiety.net.pl/60,0,Perfekcyjna-pani-domu,793.html

Copyright © Com-Media 2006