Nigella ucztuje
07-04-2007

 
fot. TVNNa antenie TVN Style 8 kwietnia pojawi się nowy program kulinarny Nigelli Lawson – „Nigella ucztuje”. To kontynuacja wcześniejszego programu „Nigella gryzie”.

 
To show kulinarny autorki bestsellerów o gotowaniu, Nigelli Lawson. Nigella gotuje, bo uwielbia jeść. Na antenie przyrządza to, co na co dzień robi dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Jest angielską dziennikarką i gwiazdą TV. Zaczynała od publikowania przepisów w „The Sunday Times” czy w „The Daily Telegraph”. Potem prowadziła dział kulinarny w brytyjskim „Vogue’u”.

Jej książki, między innymi „How to Eat? The Pleasures and Principles of Good Food” (Jak jeść. Przyjemności i zasady dobrego jedzenia) i „How to Be a Domestic Goddess” (Jak zostać domową boginią), stały się bestsellerami na całym świecie. Następnie poprowadziła programy telewizyjne „Nigella gryzie”, a później „Forever Summer”.

Niedawno odwiedziła Polskę promując swój nowy program. W naszym kraju oprócz jej książek można też kupić naczynia i przyrządy kuchenne, które firmuje swoim nazwiskiem. Telewizyjna wartość Nigelli Lawson została wyceniona na ponad 1.7 miliona funtów. Jej książka z przepisami „Nigella gryzie” została wydana w Polsce w 2006 roku.
 

Autor:Aleksandra Dudzisz
Źródło:()

Wydrukowano ze strony http://www.kuchnia.kobiety.net.pl/75,0,Nigella-ucztuje,732.html

Copyright © Com-Media 2006