Britney Spears odwołuje koncerty z powodu choroby ojca
05-01-2019

 
Britney Spears fot. Sony BMGBritney Spears odwołała swoje zaplanowana na dwa lata koncerty w Las Vegas.

 
Wokalistka wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, że chce się teraz skupić na opiece nad chorym ojcem. Jamie Spers trafił do szpitala z powodu problemów z okrężnicą. Ojciec wokalistki przeszedł operację i w domu dochodzi do zdrowia.

- Chce się skoncentrować na mojej rodzinie - napisała Britney Spears. - Moja bardzo dobra relacja z rodziną polega na tym, ze ja jestem gdy mnie potrzebują, bo zawsze mogłam liczyć na nich, gdy ja ich potrzebowałam. Dziękuję wszystkim moim fanom za nieustającą miłość i wsparcie. Przepraszam za wszelkie niedogodności z tym związane. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mogła wrócić na scenę.

Koncerty z cyklu "Britney: Domination" miały się rozpocząć 14 lutego w Park MGM w Las Vegas. Wcześniej piosenkarka występowała aż cztery lata w Planet Hollywood w Las Vegas.

Britney Spears karierę zaczęła pod koniec lat 90. od przeboju "...Baby One More Time". W jej dorobku są także hity "Oops! I Did It Again", "Womanizer" czy "Toxic". Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, "Glory", miał premierę w sierpniu 2016 roku.
 

Autor:()
Źródło:megafon.pl

Wydrukowano ze strony http://www.gwiazdy.kobiety.net.pl/83,0,Britney-Spears-odwoluje-koncerty-z-powodu-choroby-ojca,5939.html

Copyright © Com-Media 2006